Hellcon V: Mroczne Tajemnice Szanghaju

Autor: Animatsuri Redaktor: Motyl

Dodane: 30-10-2015 11:23 ()


W dniach 12-13 Grudnia 2015 roku w Warszawie po raz 5 odbędzie się Festiwal Popkulturowy Hellcon, który tym razem będzie nosił podtytuł „Mroczne tajemnice Szanghaju”. Główną tematyką tegorocznej edycji imprezy będą fikcyjne wydarzenia mające miejsce w Szanghaju w latach 30 XX wieku, z dodatkowymi elementami mitologii Ctulhu.

Na Stronie ruszyły zgłoszenia na atrakcje, które będą zbierane tylko do 15. Listopada. Ruszyły również rezerwacje, które będą trwać do 4. grudnia przed konwentem, jednakże im bliżej imprezy tym będą one droższe. Wszystkie powyższe obsługuje system Fouton.

Na Hellconie odbędą się różnej maści atrakcje o tematyce fantastyki, kultury i popkultury japońskiej, a także i innej. Nie zabraknie prelekcji, konkursów, warsztatów i pokazów. Ponadto jedną z ważniejszych atrakcji będzie konwentowy LARP, w którym każdy chętny uczestnik będzie mógł wziąć udział, by poznać tytułową mroczną tajemnicę Szanghaju. który przybierze formę z poprzedniej edycji Hellconu. Nie zabraknie również Cosplayu, gdzie uczestnicy mogą wystąpić w przygotowanych przez siebie strojach swoich ulubionych fikcyjnych postaci.

Dalsze szczegółowe informacje odnośnie imprezy znajdują się na stronie imprezy.

Zachęcamy również do śledzenia naszej strony na Facebooku.

 


comments powered by Disqus