Hitman z opóźnionym kontraktem

Autor: Arivald Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 22-09-2015 21:42 ()


Studio IO Interactive oznajmiło, że najnowsza odsłona serii Hitman ukaże się dopiero w marcu 2016 roku. Zgodnie z ujawnionymi informacjami, rozmach przedsięwzięcia jest na tyle duży, że producenci potrzebują po prostu kilku dodatkowych miesięcy, aby dopracować grę.

Hitman to szósta odsłona kultowej serii trzecioosobowych gier akcji, która tworzona jest z myślą o komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Produkcja nie jest żadną bezpośrednią kontynuacją którejkolwiek z poprzednich części cyklu, stąd brak jakiegoś podtytułu czy choćby numerka. Całość charakteryzować się ma rozległymi obszarami działań oraz mniej liniową, sandboksową wręcz strukturą rozgrywki, co zdaje się udowadniać powyższa grafika. Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=94159

Hitman to szósta odsłona kultowej serii trzecioosobowych gier akcji, która tworzona jest z myślą o komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Produkcja nie jest żadną bezpośrednią kontynuacją którejkolwiek z poprzednich części cyklu, stąd brak jakiegoś podtytułu czy choćby numerka.


comments powered by Disqus