Zapowiedź 3 nowych tytułów

Autor: kwiatosz Redaktor: kwiatosz

Dodane: 14-04-2007 10:36 ()


 Kolejna porcja zapowiedzi, w tym gra o pływakach tracących kończyny.

Pierwszą grą, zapowiadaną przez  Ubik Editions, jest Corsairs autorstwa Bruno Faiduttiego. Jest to lekka karciana gra blefu, w któej musimy manewrować naszym galeonem ażeby uniknąć korsarzy, w tym samym czasie nasyłając swoich na innych graczy. Premiera zapowiadana jest na czerwiec.

Drugim tytułem jest Moai - gra strategiczna osadzona na Wyspie Wielkanocnej znanej głównie z kamiennych posągów, czyli tytułowych moai, oraz faktu, że tamtejsi ludzie stali się ofiarą własnej konsumpcji, co jest traktowane jako potencjalna prognoza na przyszłość dla całej ludzkości. Gra zawiera się w okresie od zaludnienia wyspy (w/g różnych wersji od roku 300 do 700n.e.) do momentu przybycia Jacoba Roggeveena, czyli do roku 1722. Premiera zapowiedziana została na październik przez Face 2 Face Games.

Trzecim tytułem jest  Get Bit - gra eliminacji o pływakach usiłujących uciec przed rekinem. Każdy z graczy ma kapitał wstępny w postaci 4 kończyn, za każdym razem, gdy to on jest maruderem, traci 1 z nich - co obrazują figurki graczy z odczepianymi kończynami. Co ciekawe, ilość straconych rąk i nóg nie wpływa w żaden sposób na wyniki osiągane przez wkrótce zmarłych pływaków. Ostatni gracz, który zostanie z przynajmniej 1 kończyną, jest zwycięzcą. Gra zapowiedziana została przez Robot Martini.

 

Źródło: Boardgame News 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...