Fallout jako Monopoly!

Autor: Arivald Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 04-09-2015 14:56 ()


Wczoraj na targach GameStop Expo 2015 zapowiedziano kolejne edycje gry Monopoly, bazujące na dwóch znanych seriach. Pierwsza z nich, Monopoly Fallout, ma ukazać się w listopadzie!

Jedna z nich bazować będzie na cyklu Fallout. Na okładce znajdzie się maskotka serii – Vault Boy. Z kolei drugie wydanie wykorzysta licencję Halo. Pierwsza z tych edycji została potwierdzona na Twitterze Fallouta.

Oficjalne Fallout Monopoly będzie można zakupić jedynie w sieciach sklepów GameStop, a producent gry i wydawca Monopoly w USA – firma USAPoly – potwierdziła w serwisie Instangram, że gra ukaże się w listopadzie, a więc jej wydanie zbiegnie się z premierą czwartej odsłony cyklu Fallout.

Oficjalne Fallout Monopoly będzie można zakupić jedynie w sieciach sklepów GameStop, a producent gry i wydawca Monopoly w USA – firma USAPoly – potwierdziła w serwisie Instangram, że gra ukaże się w listopadzie, a więc jej wydanie zbiegnie się z premierą czwartej odsłony cyklu Fallout.Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=93847


comments powered by Disqus