Dobry Glina Zły Glina - premiera we wrześniu

Autor: Paragon Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 20-08-2015 01:01 ()


Już wkrótce na stoły polskich graczy trafi Dobry Glina Zły Glina, czyli gra ukrytych tożsamości, blefu i dedukcji osadzona w policyjnych klimatach. Jest to gra imprezowa dla 4-8 graczy, pełna zwrotów akcji i krótkim czasie rozgrywki. Z pewnością spodoba się osobom, które lubią detektywistyczne główkowanie na wesoło i grają w większym gronie. 

Dobry Glina Zły Glina będzie miał premierę 12 września 2015 r.

Korupcja przeniknęła struktury policji. Herszt sprzedajnych gliniarzy musi zostać zneutralizowany zanim jego ludzie dobiorą się do Twojego Agenta. Nie poradzisz sobie w pojedynkę, ale nie wiesz, komu możesz zaufać. Przeprowadź śledztwo, aby dowiedzieć się, kto jest kim, ale działaj szybko, bo broni nie wystarczy dla wszystkich.   

Podczas gry każdy otrzymuje 3 tajne Karty Lojalności, które determinują jego przynależność do jednej ze stron. Za pomocą akcji podglądania Kart Tożsamości, używania Kart Ekwipunku i dedukcji należy dowiedzieć się kto jest szefem przeciwnej drużyny (Agentem lub Hersztem) i wyeliminować go. 

 

Liczba graczy: 4 - 8 

Wiek: 13+ 

Czas gry: 10-20 min.

 

Gra Dobry Glina Zły Glina otrzymała nominację do Golden Geek Awards w kategorii Gier Imprezowych w 2014. 

Dobry Glina Zły Glina to trzecia gra wydawnictwa Fullcap Games. Poprzednie tytuły to Małe Epickie Królestwa i Badacze Głębin. 

Źródło: fullcapgames.pl/ 


comments powered by Disqus