Kim jest Kylo Ren? Poznaliśmy Sithów z nowych "Gwiezdnych Wojen"?

Autor: Pan Jarząbek Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 15-08-2015 10:36 ()


Ciemna strona mocy od zawsze przykuwała uwagę fanów "Gwiezdnych Wojen". Jak to będzie wyglądać w przypadku najnowszej części? Kim jest Kylo Ren, jeden z głównych antagonistów filmu.

p align=justify>Wiemy na pewno, że Kylo Ren jest sojusznikiem Najwyższego Porządku, który jest pozostałością Imperium. Postać odgrywana przez Adama Drivera ma obsesję na punkcie Dartha Vadera, którym się inspiruje. J.J. Abrams tłumaczy, że w filmie poznamy historię maski Kylo Rena i dowiemy się dokładnie skąd ona się wzięła. Jej wygląd według reżysera miał być w jakimś stopniu nawiązaniem do Vadera.

p align=justify>Miecz świetlny z jelcem został zbudowany przez samego Kylo Rena, czyli mamy do czynienia z własnym, wyprofilowanym orężem domowej roboty. Jeden z głównych antagonistów filmu ma być postacią niejednoznaczną, wewnętrznie skonfliktowaną.

p align=justify>Co więcej, imię Kylo Ren jest tak naprawdę zmyślone, to swoista nowa tożsamość dla bohatera, którego przeszłość jest owiana mgłą tajemnicy. Nowe imię przyjął, gdy dołączył do grupy zwanej Rycerze Ren. Poniżej znajdziecie grafiki koncepcyjne prezentujące tą zagadkową formację. Czy będzie to zakon częściowo odpowiadający legendarnym Sithom?

 

 

 

p align=justify>W obsadzie są  Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Gwendoline Christie, Lupita Nyong’o i Max von Sydow. "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" zadebiutują w USA i w Polsce 18 grudnia 2015 roku.


comments powered by Disqus