Zwiedzaj rezydencje magnackie i wygraj grę!

Autor: Dominika Gorgosz Redaktor: Raven

Dodane: 24-07-2015 16:12 ()


Wydawnictwo PHALANX zachęca do poszukiwania śladów rodów magnackich. Nie brakuje miejsc, w których można zobaczyć, jak niegdyś żyli bohaterowie gry "Boże Igrzysko: Magnaci".

"Magnaci" przenoszą graczy w świat intryg i walki o władzę, które targały Rzeczpospolitą Obojga Narodów od jej rozkwitu w okresie Unii Lubelskiej, aż po Targowicę i upadek państwa polsko - litewskiego. Do walki o prestiż i posiadłości ziemskie stają najznamienitsze rody: Lubomirscy, Potoccy, Radziwiłłowie, Sapiehowie, oraz Zamoyscy. Każdy z nich pozostawił po sobie liczne pamiątki, w tym te najważniejsze - magnackie pałace i rezydencje.

 

Na profilu gry na Facebooku codziennie polecamy Wam najciekawsze obiekty i miejsca, w których mieszkali bohaterowie "Bożego Igrzyska". Do tej pory zaprezentowaliśmy już m.in. Muzeum Zamoyskich w Kozłówce oraz XVI-wieczny zamek w Krasiczynie.

Teraz każdy z Was może wzbogacić tę wirtualną podróż o własne zdjęcia, zrobione podczas wakacyjnych podróży. Najciekawszą fotografię wykonaną w miejscu związanym z magnackimi rodami nagrodzimy... oczywiście grą "Magnaci"!

Zdjęcia można przesyłać do końca września na adres marketing@phalanxgames.pl.


comments powered by Disqus