Darth Vader w nowych Star Warsach?!

Autor: Pan Jarząbek Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 08-07-2015 19:27 ()


Darth Vader, czyli jedna z głównych postaci "Star Warsów" może powrócić w kolejnym filmie! Mało tego, w tym samym obrazie może pojawić się także Boba-Fett. Zainteresowani?

Według nieoficjalnych informacji Darth Vader pojawi się w pierwszym spin-offie "Rogue One". Ponoć mamy go zobaczyć za sprawą projekcji holograficznej. Wciąż nie jest jasne, czy będzie to jedyna scena z jego udziałem czy też może pojawi się później jeszcze raz, tym razem w realnej postaci.

Pojawiły się także plotki na temat fabuły widowiska. Niejaki Moff (Ben Mendelsohn) jest głównym czarnym charakterem. Kiedy dowiaduje się, że plany Gwiazdy Śmierci zostały skradzione, wynajmuje grupę najemników-łowców nagród, aby po cichu, ale za wszelką cenę, odzyskali plany. Członkami grupy są: Boba Fett, Bossk, Dengar, Zuckuss & 4LOM, IG-88 oraz Cad Bane (którego dotąd widzieliśmy tylko w wersji animowanej). Darth Vader ma się włączyć, kiedy dowiaduje się, że plany zostały skradzione.

"Rogue One"

reżyseruje Gareth Edwards. Premiera planowana jest na grudzień 2016 roku. Warto przypomnieć, że "Star Wars Anthology: Rogue One" to pierwszy solowy film osadzony w uniwersum "Gwiezdne Wojny", który nie opowiada historii Skywalkerów z podstawowej Sagi. W ogłoszonej obsadzie są Felicity Jones, której powierzono główną rolę, a także: Ben Mendelsohn, Diego Luna, Sam Clafin i Riz Ahmed.


comments powered by Disqus