Wieści filmowe

Autor: Motyl Redaktor: Motyl

Dodane: 06-04-2007 15:51 ()


Branża filmowa nie próżnuje i w okresie przedświątecznym dostarcza nam spore ilości informacji. Co słychać u Franka "Punishera" Castle, ile części "Sin City" zamierza nakręcić Rodriguez, gdzie grasuje "Hulk" oraz kto jest najbardziej poszukiwany - 'Wanted'?

 

 

Kurt Sutter scenarzysta serialu "Świat gliniarzy" pracuje nad  drugą częścią "Punishera". Jaka jest jego zadanie w tym filmie (scenariusz, reżyseria?), do końca nie wiadomo. Czyżby Frank starał się wrócić na ekrany kin? Wszystko wskazuje, że tak.

Robert Rodriguez w wywiadzie dla The Charlie Rose Show powiedział, że zdjęcia do "Sin City 2" ruszają w czerwcu tego roku i prawdopodobnie po zakończeniu produkcji filmu, przygody z "Miasta grzechu" będą kontynuowane jako serial telewizyjny.

Od czerwca do października bieżącego roku, filmowcy z Marvel Studios będą kręcić drugą część "Hulka" w Toronto. Efekty specjalne do obrazu powstaną w studiu Rhythm & Hues.

 

Pierwsze zdjęcia na planie ekranizacji komiksu Marka Millara - "Wanted" padną w czeskiej Pradze. Na razie w obrazie Timura Bekmambetova ("Straż nocna") wystąpią James McAvoy, Morgan Freeman oraz Angelina Jolie. Ponadto wiadomo, że nad wizualnymi efektami filmu będą pracować specjaliści z Bazelevs CG. Premierę "Wanted" wyznaczono na 28 marca 2008 r.

Nadja Brolin, gwiazda filmu "Redline", według nieoficjalnych informacji pretenduje do roli Wonder Women.

Źródło: superherohype.com.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...