"Fallout 4" - zwiastun, gameplay, info o grze!

Autor: Marcin Waincetel Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 15-06-2015 12:32 ()


Gra, na którą czeka cała rzesza fanów! "Fallout 4" na konferencji Bethesdy na E3 w Los Angeles - zapoznajcie się z najnowszą odsłoną serii! 

Sprawy podstawowe - kiedy premiera? 10 listopada 2015 ważną datą w kalendarzu każdego gracza! Wtedy nastąpi debiut gry na rynku. Na trwających właśnie targach E3, Todd Howard opowiadał o najnowszym Falloucie. Akcja gry rozpoczyna się w sielankowym nastroju jeszcze sprzed nuklearnego wybuchu, aby zaraz potem przenieść nas o 200 lat w przyszłość do postapokaliptycznego Bostonu.

 

Okazuje się zatem, że po raz pierwszy w serii zagramy w czasach przed apokalipsą, ale także wiele lat po tragicznych wydarzeniach. To spore novum, ale na tym nie koniec. Nasz protagonista lub protagonistka (potwierdzono możliwość grania płcią piękną) będą także w pełni zdubbingowani.

W całości bardzo atrakcyjnie prezentuje się system craftingu - stworzyć będzie można praktycznie wszystko w czasie rzeczywistym - od narzędzi i elektroniki poprzez arsenał broni, schroniskach, skończywszy na potężnych gmachach.

W edycji kolekcjonerskiej gry znajdziemy Pip-Boya

do którego będziemy mogli umieścić naszego smartfona. W połączeniu ze specjalną aplikacją w niczym nie ma się różnić od growej wersji naręcznego terminala! 

Interesującym dodatkiem jest także Fallout Shelter - gra mobilna, która pozwoli nam wcielić się w zarządce krypty, budowaną przez nas  od podstaw. Produkcja łączy elementy takich gier jak XCOM, czy SimCity. Czas na najważniejsze: zobaczcie materiały wideo!

Zwiastun znajdziecie tutaj, natomiast gameplay tutaj.


comments powered by Disqus