Boba Fett, Han Solo i Obi-Wan Kenobi z własnymi filmami?

Autor: Marcin Waincetel Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 03-06-2015 15:51 ()


Mamy dla Was interesujące plotki związane z drugim spin-offem "Gwiezdnych wojen". A kto może być bohaterem trzeciego spin-offu planowanego na rok 2020? 

Zatem po kolei. Według wciąż nieoficjalnych informacji wieści drugi film z serii "Star Wars Anthology" miałby skupić się na konflikcie łowcy nagród Boby Fetta z Hanem Solo. Historia filmu miałaby rozgrywać się pomiędzy epizodami III i IV.

W całości mieliby również pojawić się młody Chewbacca, Lando Calrissian oraz łowca nagród Bossk. Inspiracją dla losów głównych bohaterów byłyby wzorce gatunkowe znane z klasycznych westernów. Według nowych plotek pod uwagę do reżyserii brani są: Jon Favreau ("Iron Man") oraz Matthew Vaughn ("X-Men: Pierwsza klasa").

Dodatkowo... prowadzone są ponoć rozmowy Ewanem McGregorem, aby zagrał w trylogii filmów z serii "Star Wars Anthology" o Obi-Wanie Kenobim. Mielibyśmy zobaczyć, co działo się z Obi-Wanem po epizodzie III. Spekuluje się na temat występów Owena Larsa i... Dartha Maula!

Przypomnijmy, że pierwszy film z serii "Star Wars Anthology" pt. "Star Wars Anthology: Rogue One" zadebiutuje w grudniu 2016 roku. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wieści i ewentualne potwierdzenia plotek.

Źródło: znajdziecie tutaj.


comments powered by Disqus