Wsiąść do Pociągu: Europa już w sprzedaży

Autor: Siman Redaktor: Siman

Dodane: 04-04-2007 21:33 ()


W sprzedaży pojawiła się już gra Wsiąść do Pociągu: Europa czyli polska edycja niezwykle popularnej Ticket To Ride: Europe.

 

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia.

Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na pokład promu przemierzającego Morze Czarne? Wzniesiesz dumne dworce w stolicach imperiów? Następne posunięcie może uczynić cię największym magnatem kolejowym Europy! Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!

Wsiąść do pociagu: Europa to druga część niezmiernie popularnej serii o wielkiej, kolejowej przygodzie. Gracze zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa długa i szeroka.

Wsiąść do pociągu: Europa to gra prosta i elegancka, której można nauczyć się w 5 minut. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, spodoba się też doświadczonym graczom. Niniejszy zestaw zawiera kompletną grę i nie wymaga użycia pierwszej wersji Ticket to Ride.

Gra trafiła do sprzedaży w wersji polskie za sprawą sklepu Rebel. Jej cena wynosi 129.95 zł.

 

 

 

Źródło: Rebel


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...