Nowości DvD

Autor: Kiriana Redaktor: Motyl

Dodane: 04-04-2007 18:32 ()


Z powodu zbliżających się świąt Wielkanocnych, część premier dvd została przyspieszona, a kilka opóźnionych. Oto tytuły, które już możecie znaleźć w sklepach i wypożyczalniach.

 

 

Eragon

 

Tego filmu nie muszę chyba nikomu przybliżać. Jedni uważają go za udaną baśń inni za totalną porażkę. Baśń o zwykłym wiejskim chłopcu, smoczym jaju i świecie pełnym magii, elfów oraz dziwnych stworzeń.

Nawet jeżeli kinowa wersja nie przypadła wam do gustu może skusicie się na obejrzenie filmu w wersji oryginalnej.

 

 

 

 

 

 

Świadek Koronny

 

Produkcja rodzima. Dziennikarz Marcin Kruk, znany z kontrowersyjnych materiałów na temat mafii stara się przeprowadzić wywiad, ze świadkiem koronnym Janem „Blachą" Blachowskim. Wspomnienia gangstera, połączone z mroczną tajemnicą z przeszłości dziennikarza, tworzą niezbyt skomplikowaną fabułę.

 

 

 

 

Ludzkie dzieci

 

Ekranizacja książki P.D. James. Jest rok 2027, od 18 lat nie rodzą się dzieci. Świat pogrążony jest w chaosie. Przyszłość ludzkości zostanie złożona w ręce piątki ludzi. To od nich zależy los świata. W filmie zobaczyć można takie sławy jak Clive Owen, Julianne Moore czy Michael Caine.

 

 

 

 

 

 

Adrenalina

 

Sensacja z Jasonem Stathamem w roli głównej. Chev Chelios to wykidajło, który od czasu do czasu staje się zabójca na zlecenie. Pewnego ranka budzi się i dowiaduje, że w jego żyłach krąży zabójcza trucizna. Zaczyna się walka z czasem, której motywem przewodnim będzie chęć zemsty. Akcja toczy się szybko, niekiedy z elementami czarnego humoru.

 

 

 

 

 

 

Dla wielbicieli rozszerzonych wersji, dystrybutor przygotował dwupłytowe wydanie "Eragona", którego okładkę prezentujemy obok.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...