Premiera "Studium w Szmaragdzie"

Autor: Dominika Gorgosz Redaktor: Motyl

Dodane: 22-05-2015 11:05 ()


Praca wre w wydawnictwie PHALANX. W tym roku szykujemy kolejne premiery, promujemy nasze dotychczasowe gry, realizujemy różnego rodzaju akcje i eventy. Można nas też spotkać na wielu konwentach i festiwalach. Znamy już datę premiery "najmroczniejszej i najbardziej morderczej gry planszowej 2015 roku".

 

Żeby nasi sympatycy i kontrahenci byli na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, startujemy z nowym cyklem, który będziemy publikować na stronie internetowej www.phalanxgames.pl. Na blogu pt. Dominika od PR-u opisujemy to, czym w danym momencie żyjemy. Blog można subskrybować. Linki do wpisów będziemy także zamieszczać na naszym profilu na Facebooku.

Mamy też drugą bardzo dobrą informację. Znamy już datę premiery polskiej edycji gry Studium w Szmaragdzie (A Study in Emerald V2 Martina Wallace’a). Gra ta trafi do sklepów już w październiku. To planszówka dla 2-5 osób, nawiązująca do wielokrotnie nagradzanego opowiadania Neila Gaimana: kompilacji historii o Sherlocku Holmesie oraz świata H. P. Lovecraft’a. Polscy gracze mieli już okazję zagrać w prototyp m.in. na festiwalu PYRKON w Poznaniu oraz na konwencie ZJAVA w Warszawie. Nie brakuje pozytywnych opinii i recenzji. Z całą pewnością będzie to "najmroczniejsza i najbardziej mordercza gra planszowa 2015 roku".

 

Tylko na naszym profilu na Facebooku, pod informacją o zbliżającej się premierze pojawiły się liczne komentarze:

"No tak, mój tegoroczny must have!" (Ireneusz Huszcza)

"Uwzięliście się na mój portfel, czy co?" (Paweł Szewc)

"dawać, dawać" (Michał Gościniak)

Nie zwalniamy więc tempa i odliczamy dni do października. A po więcej informacji na temat gry Studium w Szmaragdzie odsyłamy Was na naszą stronę.

 


comments powered by Disqus