"Star Wars: Rogue One" - pierwsze informacje i teaser!

Autor: Don Jon Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 20-04-2015 09:28 ()


W trakcie Star Wars Celebration oficjalnie ujawniono pierwsze informacje o nadchodzącym spin-offie w świecie "Gwiezdnych Wojen"! "Star Wars Rogue One" zadebiutuje w grudniu 2016 roku. Krótki teaser prosto z imprezy, a więc w nienadzwyczajnej jakości znajdziecie tutaj.

Przede wszystkim opublikowano pierwszy oficjalny opis fabuły, który brzmi następująco: Drużyna bojowników ruchu oporu jednoczy się na misję, po to, aby wykraść plany Gwiazdy Śmierci i dać dzięki temu nową nadzieję dla galaktyki...

W filmie nie będzie ponoć obecny żaden Jedi. Według reżysera ich brak jest częścią opowiadanej historii, która ma koncentrować się na grupie zwyczajnych ludzi bez niesamowitych mocy, starających się zaś polepszyć swój świat. Fabuła ma rozgrywać się pomiędzy epizodami III i IV, ale sam reżyser nadmienił, że jest ona bliżej "Nowej nadziei". Gareth Edwards wyjawia, że Felicity Jones gra żołnierza Rebelii.

Autorem pomysłu jest John Knoll. Pierwszy solowy film "Star Wars Anthology" rozpocznie swoje zdjęcia pod koniec lata 2015 roku. Jego premiera odbędzie się w grudniu 2016 roku. Warto nadmienić, że "Star Wars: Episode VIII" pojawi się na ekranach 26 maja 2017 roku. Jego reżyserem będzie Rian Johnson, twórca "Loopera".

 


comments powered by Disqus