GARDENSY na wiosnę! Premiera wszystkich 3 części wspaniałej polskiej gry!

Autor: IQ Publishing Redaktor: Motyl

Dodane: 24-03-2015 17:36 ()


IQ Publishing ma przyjemność poinformować o premierze Gardens Inc. wydanej w Edycji Specjalnej, nowej gry z serii Made In Poland, pierwszej w Polsce serii gier polskich twórców niezależnych.

Gardens Inc. Edycja Specjalna zawiera wszystkie 3 części polskiego hitu wydanego zagranicą przez firmę INTENIUM GmbH, publishera z Niemiec i przygotowanego  we współpracy 2 rodzimych zespołów developerskich z Warszawy - studia Nitreal Games oraz studia World-LooM.

W pudełku znajdziemy część pierwszą pt. Fortuna, część drugą pt. Sława oraz część 3 pt. Zaślubiny. Wszystkie gry zostały przygotowane w wersjach kolekcjonerskich i zawierają komplet dodatków. Edycja Specjalna zawiera także ścieżki dźwiękowe do każdej części „Gardensów” oraz drukowaną, kolorową pocztówkę z motywem z gry!

Cieszymy się ze współpracy z IQP bo polski dystrybutor wydał Gardensy w bardzo atrakcyjnej edycji. Wierzymy, że spodoba się polskim graczom!” – powiedział Lennard Stachnick, Producent w Intenium GmbH. „Nasze Gardensy w serii Made In Poland to bardzo pozytywny ruch wydawniczy. W Polsce tworzonych jest bardzo dużo dobry gier a ta seria przybliża je rodzimym graczom!”– dodał Daniel Sadowski, szef Nitreal Games

 

 

Seria gier Gardens Inc. to produkcja z gatunku time-management, w której naszym zadaniem jest renowacja i pielęgnacja ogrodów. Gra oprócz części strategicznej została wzbogacona o wciągający wątek fabularny. W każdej z części gry bohaterowie stają przed nowymi wyzwaniami, które dopingują ich do działania. Rozpoczynamy jako młoda właścicielka firmy, która aby ratować zadłużoną posiadłość dziadków postanawia zgłosić się do konkursu ogrodniczego. W kolejnych częściach gry coraz mocniej zagłębiamy się w biznes ogrodniczy i otrzymujemy angażujące i ciekawe nowe zadania.

Prosta mechanika, barwna komiksowa grafika, a przede wszystkim wciągający system rozgrywki powodują, że „Gardensy” potrafią przykuć do komputera zarówno growego żółtodzioba, mamę, która nigdy w gry nie grała, siostrę, która udaje, że gry są "passe", jak i w chwilach wytchnienia fanatyka gier komputerowych!

Rozgrywka jest na pozór prosta, trzeba w określonym czasie wykonać określone zadania przy pielęgnacji, budowie, czy przebudowie ogrodu. Jednak im wyższy poziom tym wyzwanie staje się bardziej skomplikowane i nie obejdzie sie bez uruchomienia szarych komórek, aby odpowiednio organizować pracę ogrodnikom.

Gardens Inc. Specjalna Edycja została wydana w polskiej wersji językowej i zawiera:

-           wszystkie 3 części serii: Fortuna, Sława, Zaślubiny,

-        wszystkie części w kompletnych wersjach, ze wszystkimi dodatkami – kilkadziesiąt godzin wspaniałej zabawy,

-           drukowaną pocztówkę z przepięknym ogrodem z gry,

-           wszystkie soundtracki z każdej z 3 części serii,

-           tapety z gry,

-        kupon rabatowy (-10%) na wszystkie gry z serii MADE IN POLAND do wykorzystania w sklepie Exerion.pl,

Sugerowana cena detaliczna wydania pudełkowego Edycji Specjalnej Gardens Inc. wynosi zaledwie 59,90 PLN.


comments powered by Disqus