Polskie indyki "na fali"! Wychodzi klimatyczny Afterfall: Reconquest

Autor: IQ Publishing Redaktor: Motyl

Dodane: 23-03-2015 20:40 ()


IQ Publishing ma przyjemność poinformować o premierze Afterfall: Reconquest, kolejnej gry wydanej w serii Made In Poland!

Afterfall: Reconquest to pierwszy epizod gry akcji osadzonej w post-apokaliptycznym uniwersum Afterfall utrzymany w niezwykle ciekawej biało-czarnej konwencji.

Gracz będzie w stanie wpływać na losy wielu bohaterów i stopniowo odkrywać największą tajemnicę post-apokaliptycznego świata. Akcja rozgrywa się w alternatywnej przyszłości, w post-apokaliptycznym świecie Afterfall. Ludzkość odczuwa skutki nie tylko trzeciej wojny światowej, ale i wybuchu potężnej bomby wodorowej o nazwie Entropia, o której przed wybuchem nie za wiele wiedziano. Apokalipsę przetrwały prawdopodobnie dwie grupy ludzi. Pierwsza, która swój "raj" znalazła w jednym z miast Sanktuariów wysoko w górach, o drugiej nic konkretnego nie wiadomo. Jednak zasoby potrzebne do życia zaczęły się coraz bardziej kurczyć i stało się jasne, że ktoś będzie musiał opuścić bezpieczne schronienie i przekroczyć bramy miasta. Podjąć walkę z mutantami i innymi potworami.

I tu rozpoczyna się misja. Wyruszasz w drogę aby dowiedzieć się kto jest winien śmierci Twoich bliskich … może ich nawet pomścić. Przed Tobą tajemniczy post-apokaliptyczny świat Afterfalla, który strzegą ... no właśnie kto? Zostaniesz wplątany w wiele intryg, będziesz stopniowo ujawniać kolejne niewiadome, a może nawet zdołasz odkryć i rozszyfrować drzemiącą w każdym umyśle Perłę Pustkowi.

Afterfall: Reconquest ukazał się w polskiej wersji językowej w serii MADE IN POLAND, pierwszej w Polsce serii gier przygotowanych przez polskie „indyki”! Tym określeniem nazywane są potocznie studia niezależne, zespoły przygotowujące gry, za którymi nie stoją wielkie firmy wydawnicze. Gry niezależne, niegdyś kojarzone z prostymi, krótszymi i mniej zaawansowanymi technicznie tytułami, stanowią ostatnio alternatywną scenę w branży elektronicznej rozrywki.

 

Przygotowując nowego Afterfalla bardzo mocno wsłuchiwaliśmy się w głosy graczy. Po opublikowaniu gry na Steam Early Access otrzymaliśmy wiele cennych uwag i komentarzy. Wydanie pudełkowe w serii Made In Poland stanowi efekt naszej ciężkiej pracy i wsparcia graczy, za które jesteśmy szczególnie wdzięczni.” – powiedział Tomasz Majka, szef Intoxicate Studios, developera gry.

Gra Afterfall: Reconquest wydana została w pełnej polskiej wersji językowej co oznacza, że wszystkie teksty w grze oraz nagrania zostały przygotowane po polsku.

Ponadto, polskie pudełkowe wydanie gry zawiera super bonusy:

-            drukowaną pocztówkę z motywem z uniwersum Afterfall

-        na płycie z grą niepublikowane wcześniej grafiki pochodzących z etapu przygotowania Afterfall: Reconquest

-        kupon rabatowy (-10%) na wszystkie gry z serii MADE IN POLAND do wykorzystania w sklepie Exerion.pl,

-        dodatkowy kod do aktywacji wersji cyfrowej na platformie Steam, dzięki któremu fani wersji cyfrowych będą mogli, niezależnie od posiadanej wersji pudełkowej (nie połączonej z platformą Steam!), dodać Afterfall: Reconquest do swojej wirtualnej kolekcji!

Chcemy rozwijać  naszą najnowszą serię Made In Poland. W Polsce nie brakuje ambitnych gier od rodzimych „indyków”. Wiele z tych produkcji jest są w stanie zainteresować graczy równie intensywnie jak duże, znane gry od wielkich wydawców. Wierzymy, że pomysł atrakcyjnych wydań gier z polskich studiów spodoba się graczom w Polsce!” – przyznał Tomasz Mazur, prezes IQ Publishing.

Sugerowana cena detaliczna wydania pudełkowego wynosi zaledwie 39,90 PLN.


comments powered by Disqus