Bestsellerowa gra towarzyska The Resistance powraca w nowym wydaniu!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 13-03-2015 23:48 ()


Po raz kolejny bojownicy wspólnie wyruszają na misję. Otrzymane zadanie nie należy do najprostszych, ale porażka nie wchodzi w rachubę! Niestety w szeregi grupy dostali się agenci, którzy za wszelką cenę chcą doprowadzić do tego, by misja zakończyła się fiaskiem. Czy jesteś w stanie rozpoznać agenta? Czy potrafisz go zdemaskować na oczach drużyny? Pamiętaj! Powodzenie misji leży w Twoich rękach!

Jedna z najpopularniejszych gier imprezowych na świecie oraz jeden z największy hitów targów Essen 2010 powraca w nowej odsłonie!

Gra The Resistance została wydana w 11 krajach na całym świecie, co uczyniło ją międzynarodowym hitem. Przebojem wdarła się na szczyt światowego rankingu gier planszowych w serwisie BoardGameGeek.com w kategorii gier imprezowych. Otrzymała wiele wyróżnień takich jak Gra Numeru Świata Gier Planszowych (nr 18/2011), nominację do 2011 Japan Boardgame Prize Voters' Selection, nominację do 2010 Golden Geek Best Party Board Game, nominacje do 2010 Golden Geek Best Print & Play Board Game.

Po raz pierwszy wydana w Polsce w 2011 roku przez Wydawnictwo Portal jako The Resistance: Agenci Molocha, gra odżywa w najnowszej wersji opartej o aktualną amerykańską edycję!

W stosunku do poprzedniego wydania kieszonkowego gra ukaże się w większym pudełku, które pozwoli na wygodne przechowywanie 3 dwustronnych kart misji, 10 kart tożsamości, 15 kart intryg, 20 kart głosowania, 10 kart misji, żetonu przywódcy, 5 dwustronnych żetonów rezultatu misji, 5 żetonów drużyny oraz znacznika rundy i znacznikiem głosowań, a także nową instrukcję.

 

Dodatkowo Portal zapowiedział wydanie po polsku dwóch dodatków: Hidden Agenda oraz Hostile Intent!

Wszelkie szczegóły na temat wydania, instrukcje w formacie PDF wraz z informacjami na temat najnowszego wydania można znaleźć na oficjalnej stronie wydawcy.

The Resistance trafi do sklepów już 24 marca! 

 

Informacja o grze:

  • Autor: Don Eskridge
  • Wydawnictwo: Portal Games
  • Wiek: 8+
  • Liczba graczy: 5 – 10
  • Czas gry: ok. 30 min
  • Sugerowana cena detaliczna: 60 zł


comments powered by Disqus