Rewolucja gier i telewizji?

Autor: Marcin Waincetel Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 25-02-2015 18:34 ()


Telltale Games, twórcy między innymi przygodowej gry "The Walking Dead", nawiązali współpracę z wytwórnią Lionsgate. Efektem porozumienia ma być niecodzienny, interaktywny projekt.  

Nie będzie to interaktywna gra z serialem, ani serial telewizyjny z grą, ale połączona opowieść, którą stworzą pracownicy firmy Telltale Games w porozumieniu z Lionsgate. 

Narazie nie mamy zbyt wielu szczegółów o „Super Show”, jak roboczo nazwany jest projekt. Odcinki będą się składać się z części grywalnej oraz części telewizyjnej. Brzmi zagadkowo, ale niebywale intrygująco. 

Być może w przyszłości doczekamy się kolejny gier od Telltale, które będą czerpać ze znaków firmowych Lionsgate Telltale - "Mad Men", "Niezniszczalni" czy "Igrzyska Śmierci".

Biorąc pod uwagę, że w związku z nawiązaniem dość bliskiego partnerstwa zarząd Telltale uległ powiększeniu o CEO wytwórni, Jona Feltheime'a, a elektroniczni deweloperzy kojarzeni są z sukcesami gier takich jak "The Wolf Among Us" czy "Gra o tron"... czy czeka nas rewolucja gier i telewizji? 

Źródło: znajdziecie tutaj.


comments powered by Disqus