Pocket Games: Gry na każdą kieszeń

Autor: Trefl Redaktor: Motyl

Dodane: 18-12-2014 19:49 ()


Nowa seria gier na Nowy Rok! Pocket Games to gry kieszonkowe – zarówno pod względem rozmiaru pudełka jak i ceny (tylko 19,90 zł). Sprawdzą się w pubie, w podróży czy na imprezie. Mają bardzo proste zasady i krótki czas rozgrywki. Zaprojektowano je z dużym poczuciem humoru, by rozbawiły każde towarzystwo.

Serię otwierają trzy tytuły: Prison Run, ZigZak: Skoki narciarskie i Kieszonkowy bystrzak.

 

Prison Run

Pomóż swoim niesłusznie skazanym przyjaciołom wydostać się z pilnie strzeżonego więzienia! Bądź pierwszym, który ułatwi ucieczkę wszystkim swoim znajomym, zanim strażnicy zorientują się co się dzieje i zanim inni gracz pokrzyżują Twoje plany. Niestety nie wszyscy zdołają uciec. Planuj z rozwagą kiedy pomagać innym, kiedy rzucać im kłody pod nogi, a kiedy używać blefu. Może to Twój plan będzie najskuteczniejszy. Prison Run czas zacząć!

Zawartość pudełka: 42 karty, instrukcja

 

 

Kieszonkowy Bystrzak

Czy znasz jakiś Sport na literę N? A Gada,  Pojazd lub Słodycze? Bądź pierwszy, który poda nazwę pasującą do wylosowanego tematu i rozpoczyna się na wskazaną literę. Kieszonkowy Bystrzak to gra na każdą okazję: do pubu, w podróż, na imprezę, na wieczór z rodziną i przyjaciółmi.

Gra zawiera 3 różne warianty - tak, aby każdy gracz mógł znaleźć coś dla siebie.

Zawartość pudełka: 55 kart, instrukcja

 

 

ZigZak: Skoki narciarskie

Rzuć wyzwanie najlepszym skoczkom narciarskim! Przekonaj się, że sam też możesz zostać mistrzem. ZigZak: Skoki narciarskie to imprezowa gra karciana, w której gracze wcielają się w skoczków narciarskich starających się oddać jak najdłuższy i jak najlepszy skok.

Zawartość pudełka: 55 kart, 78 żetonów, instrukcja


comments powered by Disqus