Zawieszono "Gry Planszowe"

Autor: Kender Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 24-03-2007 09:56 ()


 

Magazyn "Gry Planszowe", którego pierwszy numer pojawił się w sklepach w listopadzie ubiegłego roku, został zawieszony do końca czerwca 2007 roku.

Oto oświadczenie redaktora naczelnego Michała "Puszona" Stachyry oraz wydawcy - Łukasza Wąwoźnego:

 

"Niestety do tej pory nie ukazał się numer kolejny, za co wszystkich czytelników serdecznie przepraszamy. Przyczyn, które się na taki stan rzeczy złożyły było wiele i chociaż zarówno redakcja pisma jak i wydawca starali się im przeciwdziałać to do tej pory nie udało się ich pokonać. W związku z tym została podjęta decyzja o zawieszeniu pisma - do końca czerwca bieżącego roku. Wtedy zostanie podjęta ostateczna decyzja czy pismo będzie dalej wydawane (zapewne w nieco zmienionym kształcie - pilnie wsłuchujemy się tutaj w opinie czytelników) czy zostanie zamknięte.

Rynek gier planszowych rozwija się cały czas - ukazują się nowe tytuły gier, pojawi się drugie pismo poświęcone grom planszowym (będziemy mu się przyglądać z zaciekawieniem i życzliwością) dlatego wierzymy, że w drugiej połowie roku pismo powróci - i to z przytupem.

Osoby, które wykupiły prenumeratę proszone są o kontakt z Wydawcą (email: biuro@answer.pl) celem zadecydowania czy są zainteresowane zwrotem pieniędzy, czy też wolą poczekać.

 

Trzymajcie za nas kciuki."

 

 

Źródło: www.gry-planszowe.pl


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...