Spekulacje wokół sequela Supermana

Autor: Motyl Redaktor: Motyl

Dodane: 22-03-2007 16:28 ()


Na stronie Superman Homepage można znaleźć informacje, że początek zdjęć do sequela „Superman Returns" w dalszym ciągu planowany jest na marzec 2008 r. Ponadto wokół filmu krążą plotki dotyczące nowych przeciwników Człowieka ze Stali.

Scenariusz nie jest jeszcze napisany, ale pogłoski o kolejnych antagonistach Supermana, skupiają się na postaciach Metallo oraz Brainiaca.

Prawdopodobnie jeden z przestępców, który napadł na bank w „Superman Returns" (dokładnie ten, który strzelił bohaterowi w oko) zostanie zmieniony w Metallo. Nie wiadomo jednak czy będzie nazywał się John Corben.

Pogłoski dotyczą jeszcze jednej postaci. Według wstępnych zapowiedzi Metallo przeprowadzi spektakularną akcję przeciwko Supermanowi, czym zwróci na siebie uwagę obcego statku znajdującego się w przestrzeni  kosmicznej. W ten sposób Brainiac zainteresuje się Ziemią i jej obrońcą.

Na razie są to niepotwierdzone pogłoski, należy oczekiwać oficjalnego oswiadczenia w sprawie powyższych przypuszczeń. Całkiem możliwe, że w filmie nie zobaczymy Lexa Luthora. Pierwotnie premiera kolejnej części przygód Supermana została ustalona na 2009 r. W tej chwili nie wiadomo kiedy obraz trafi do kin. Panują nawet bardzo pesymistyczne głosy, że  produkcja ujrzy światło dzienne dopiero w 2012 r.

Źródło: moviehole.net.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...