Brytyjskie bombardowania Niemiec oraz 2 gry inwestycyjne od Z-Man Games

Autor: kwiatosz Redaktor: kwiatosz

Dodane: 18-03-2007 14:06 ()


Z-Man Games zapowiedziało 3 nowe gry: Duel in the Dark, Owner's Choice oraz Stack Marktet.

Duel in the Dark opowiada o brytyjskich nalotach na niemieckie miasta, pozwala nam ona wcielić się w dowódcę eskadry brytyjskiej, czyli bombowiec wraz z osłoną myśliwców, lub w dowódcę Luftwaffe, którego zadaniem jest strącenie brytyjskiego bombowca.

W grze występuje szereg czynników mających wpływ na rozgrywkę, takich jak warunki pogodowe, faza księżyca, chmury, chmury burzowe i wiele innych. Zasady, które można pobrać tutaj, pozwalają na łagodne wejście w grę nawet początkującemu, jednocześnie pozwalają zaimplementować dodatkowe przepisy pozwalające dobrze się bawić także wielbicielom strategii wojennych.

Stack Market, czyli nowe wydanie gry Gra Gra Company, oraz Owner's Choice pozwalają nam wczuć się w rolę inwestora. Pierwsza jest grą zręcznościową i polega na ustawianiu (czyli budowaniu) wieżowców o określonej wartości, druga natomiast traktuje o kupowaniu i sprzedawaniu akcji celem wytworzenia zysku, zasady do niej można pobrać tu , natomiast instrukcja do Stack Market znajduje się tutaj.

Data premiery Duel in the Dark to czerwiec, natomiast pozostałe gry nie mają jeszcze sprecyzowanych dat wydania.

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...