Nowy RPG na polskim rynku!

Autor: Krzyś-Miś Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 25-07-2006 16:18 ()


Crystalicum pojawi się we wrześniu bieżącego roku. Wtedy światło dzienne ujrzy Podręcznik Podstawowy. Bedzie zawierał wszystko, co niezbędne, by rozpocząć przygodę w Znanym Wszechświecie - proste, elastyczne zasady, szczegółowe informacje oraz dziesiątki opcji, które uczynią bohatera gracza wyjątkowym. Do podręcznika doączona będzie darmowa płyta CD, zawierająca między innymi konwersję d20 oraz generator postaci.

Nieco póżniej, ale również na jesieni pojawi się drugi z podręczników podstawowych do „Crystalicum RPG" - Podręcznik MG. Zawierać będzie kompernium wiedzy o Znanym Wszechświecie, szczegółowe zasady pozwalające toczyć emocjonujące bitwy gwiezdne, tworzyć własne światy, bohaterów niezależnych i potwory, oraz sugestie, które pomogą prowadzić przygody osadzone w uniwersum Crystalicum.

Miejmy nadzieję, że ambitne plany wydawnictwa Imperium zostaną zrealizowane i wszyscy miłośnicy gier fabularnych będą mieć kolejny produkt do zakupienia i wykorzystania na wspaniałych kampaniach i niezwykłym sesjach.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...