Czas na najbardziej zakochany konwent roku… LOVE 5

Autor: Andrew Rogala Redaktor: Motyl

Dodane: 10-02-2014 17:45 ()


14 lutego to wyjątkowa data dla większości zakochanych. Świętują ją bardziej uroczyście, wymieniając się upominkami, kartkami z życzeniami, czy spędzając wieczór na romantycznej kolacji. Sklepy zewsząd bombardują nas serduszkami oraz amorkami. Jedni tą istną różową atmosferę - uwielbiają, inni - niekoniecznie.

Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz – zapraszamy na piątą edycję Japońskich Walentynek autorstwa grupy MiOhi – czyli LOVE 5.

W najbliższy Świętu weekend 15-16 lutego zagościmy we Wrocławiu. Postaramy się by zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy Dnia Zakochanych znaleźli coś dla siebie.Zatem spodziewajcie się konwentu, gdzie wschodnia kultura przeplatać się będzie z naszymi walentynkowymi zwyczajami, a to wszystko wśród wielu godzin konkursów, paneli i warsztatów.

Po raz kolejny przeprowadzone zostaną eliminacje do EuroCosplayu, których finał odbędzie się podczas październikowego MCM Expo w Londynie. Ponadto nie braknie atrakcji dla miłośników gier muzycznych,  konsolowych oraz logicznych.

A oto kilka podstawowych informacji:

  • do 09.02. trwa rezerwacja stoisk oraz prowadzona jest przedsprzedaż biletów,
  • bilety (o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane) będą też sprzedawane na miejscu,
  • dla osób z biletem zakupionym w przedsprzedaży istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu do szkoły i noclegu z piątku na sobotę.

Po więcej - zapraszamy na love5


comments powered by Disqus