It's Alive - premiera w trzecim kwartale 2007

Autor: kwiatosz Redaktor: kwiatosz

Dodane: 06-03-2007 00:20 ()


    Reiver Games ogłosiło wydanie It's Alive - gry aukcyjnej o skupowaniu fragmentów ciał i tworzeniu z nich własnego potwora.

    Ze strony producenta: Jest XIXw., szaleni naukowcy z całej Europy rywalizują o niesławę pierwszego, który stworzy życie ze zwłok za pomocą alchemii. Używając jedynie marnego materiału dostarczanego przez mocno podejrzanych dostawców "anatomicznego towaru", zatrudniając do pomocy pioruny i motłoch o wątpliwej użyteczności, musisz być pierwszym, który zdobędzie 8 części ciała i poskłada je do dającej się ożywić formy. Niestety okoliczni wieśniacy są mocno niezdarni, przez co giną w tak głupi i widowiskowy sposób, że ich zwłoki rzadko nadają się do wykorzystania w całości. Hieny cmentarne dostarczają jedynie skrawki ciał, które udało im się wygrzebać w miarę nieuszkodzone.

    Podczas każdej tury masz możliwość nabycia nowych fragmentów ciał, sprzedania już posiadanych lokalnemu lekarzowi za nędzne grosze, lub też urządzenie aukcji dla naukowców równie szalonych jak Ty. Jeśli masz szczęście możesz natrafić na zwłoki urzędnika zmarłego z przyczyn naturalnych, który może dostarczyć części zapasowych dla Twojego potwora. Jeśli masz pecha, twoje eksperymenty obudzą sprawiedliwy gniew wieśniaków.

    Premiera gry zapowiadana jest na trzeci kwartał 2007 roku, nakład wyniesie jedynie 300 egzemplarzy, zamówienia przedpremierowe można składać na stronie Reiver Games.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...