Zapraszamy na konwent B.A.K.A. y2k13

Autor: Anna Bańkowska Redaktor: Motyl

Dodane: 26-09-2013 17:58 ()


W dniach 9-10 listopada odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja wrocławskiego konwentu B.A.K.A.! Również w tym roku zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego Nr XV przy ul. Wojrowickiej 58. Na samym konwencie czeka na Was moc atrakcji od prelekcji, poprzez warsztaty, projekcje anime po turnieje i konkursy. Nie zabraknie oczywiście gier ruchowych, planszowych, konsolowych czy retro (w tym roku poza starymi PCtami czekać na Was będą również dawne konsole).

Chcesz przygotować atrakcję, prelekcję lub konkurs? A może warsztaty plastyczne? Zgłoś się poprzez formularz na stronie konwentu do 10 października! W tym samym dniu upływa termin zgłoszeń na helpera – i Ty możesz mieć własny wkład w konwent B.A.K.A. Zgłoszenia należy dokonać korzystając z tego formularza.

Cosplayerzy igły w dłoń i szykujcie stroje! Więcej o zgłaszaniu uczestnictwa w konkursie na stronie konwentu.

Dodaj swoją obecność na konwencie w ramach wydarzenia na Facebooku oraz zaglądaj na naszą stronę jak i fanpage – konkursy o wejściówkę czas rozpocząć! ;) Co kilka dni ogłaszany będzie nowy konkurs, w którym główną nagrodą będzie wspomniana wcześniej wejściówka. Wygrałeś już jedną? Zawalcz o kolejną dla koleżanki lub poinformuj o konkursach znajomych, którzy również chcieliby wygrać wstęp na konwent :)!


comments powered by Disqus