Najdziwniejsze ogłoszenia w jednym zbiorze

Autor: Paragon Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 18-02-2007 21:18 ()


We Włoszech pojawiła się interesująca książka, zawierająca najbardziej dziwne i niezwykłe ogłoszenia, jakie przez lata były zamieszczane głównie na łamach dziennika "Corriere della Sera". Zbiór nowi tytuł "Poszukuję osoby, która ma kontakty z istotami pozaziemskimi".

Autorem książki jest Fermo Croci, który przez 30 lat pracował w dziale ogłoszeń tej największej włoskiej gazety i z pasją zbierał niezwykłe anonsy. Wśród ogłoszeń pojawiają się takie "kwiatki", jak:

 

"Sprzedam krokodyla wyłącznie właścicielowi Rolls-Royce'a, bo w innych autach źle się czuje".

"Bogaci rodzice, bez wiedzy zainteresowanej, wydadzą za mąż 23-letnią córkę, wysoką, ładną, z lekką wadą trzustki, za magistra, najlepiej lekarza, przystojnego, moralnego, wierzącego"."Pani Apf prosi młodego mężczyznę, który przyszedł na jej przyjęcie, aby zabrał swoje Lamborghini z trawnika do gry w krykieta".

"Sprzedam dwa tysiące piłeczek golfowych przeciętych na pół"."25-latek gotów podjąć niebezpieczne zlecenia i misje albo eksperymenty naukowe"."45-letni dziennikarz z nowymi pomysłami szuka wydawcy magazynu dla dzieci".

W wielu drobnych ogłoszeń można również doszukać się dramatycznych wątków porwań dla okupu. Świadczą o tym takie krótkie wiadomości: "Jestem otwarty na kontakty" albo: "Proście o wiadomości na mój temat. Poziom nieosiągalny. Otwarte rokowania".

 

 

Źródło: www.onet.pl


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...