Zapraszamy na Magnificon eXpo XI!

Autor: Miohi Redaktor: Motyl

Dodane: 13-04-2013 11:31 ()


W dniach 18-19 maja 2013 r. odbędzie się w Krakowie Magnificon eXpo XI! Główną tematyką Festiwalu jest azjatycki komiks, animacja i gry, a także szereg atrakcji związanych z muzyką japońską i koreańską, kulturą i tradycjami krajów wschodu oraz grami komputerowymi i planszowymi. Pojawiają się również panele i konkursy poświęcone fanom powyższych zagadnień i ich społecznościom, warsztaty artystyczne i kulinarne, a także punkty programu niezwiązane z Azją, typu LARPy czy RPG. 

 

Po raz drugi, Magnificon odbędzie się na Halach Wisły, które obecnie są jednymi z największych i najbardziej reprezentatywnych budynków targowo-koncertowych w Krakowie. Na część atrakcji przeznaczony zostanie teren zielony wokół Hal, boiska oraz okoliczna szkoła, w której znajdą się SleepRoomy (zbiorowe sale noclegowe). Dodatkowo ta część miasta posiada doskonałą bazę noclegową oraz gastronomiczną, a także znajduje się blisko centrum aglomeracji i jest świetnie skomunikowana z dworcami. Wszelkie najważniejsze wydarzenia Magnificonu eXpo odbędą się na hali widowiskowej, wyposażonej w profesjonalną scenę i multimedia, które uatrakcyjnią występy oraz konkursy! 

Zapraszamy zarówno stałych konwentowych bywalców, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kulturą i popkulturą Kraju Wschodzącego Słońca. Podczas tych dwóch dni, każdy na pewno będzie mógł znaleźć coś dla siebie, poznać fantastycznych ludzi i po prostu dobrze się bawić. Nie zapomnijcie również polubić nas na naszej Facebookowej tablicy, gdyż tam pojawiać się będą najświeższe informacje o Festiwalu, kliknąć swoją obecność na wydarzeniu 'Magni' i koniecznie zaprosić na nie znajomych.

 

Kalendarz konwentowy: 

8.04 Start Rezerwacji z promocyjną ceną na bilet dwudniowy,

zgłoszeń Atrakcji oraz

zgłoszeń na stanowisko Helpera 

17.04 Start przyjmowania zgłoszeń Stoisk oraz rezerwacji Grupowych

SleepRoomów 

18.04 Koniec okresu promocyjnego dla biletów dwudniowych 

25.04 Start przyjmowania zgłoszeń na Cosplay/EuroCosplay 

30.04 Koniec przyjmowania zgłoszeń Atrakcji, Helperów i Wystawców 

2.05 Koniec przyjmowania zgłoszeń na Cosplay/EuroCosplay 

12.05 Koniec rezerwacji Biletów i Sleeproomów (jeśli wcześniej wszystkie nie

zostaną zarezerwowane) 

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj 

      


comments powered by Disqus