"Ikigami" tom 9 w przedsprzedaży

Autor: Hanami Redaktor: Motyl

Dodane: 10-04-2013 20:47 ()


Na koniec kwietnia wydawnictwo Hanami zaplanowało premierę dziewiątego tomu "Ikigami", ale mangę można już zamawiać w przedsprzedaży. Prezentujemy okładkę i opis najnowszego tomu cyklu.

 

 

IKIGAMI 9

Autor: Motorō Mase

Wydawca: Hanami 

Format: 150 x 210 mm

Ilość stron: 232

Oprawa: miękka

Papier: offset

Cena: 30.45 zł

Data publikacji: kwiecień 2013

Komiks dla dorosłych

 

 

 

Zbliża się początek roku szkolnego. Czas spotkań z nowymi kolegami, radości i… szczepień roz-kraj. To właśnie w tym okresie największą aktywność wykazują krzywomyśliciele. Wstrzykiwanie nanokapsuł dzieciom wzbudza ukryte pokłady agresji, również w stosunku do doręczycieli. Fujimoto ma też inne zmartwienie - cały czas jest śledzony i każde jego działanie jest oceniane przez służby.

Kto otrzyma kartę śmierci jest loterią, ale czy codzienne życie nią nie jest? Zbieg okoliczności potrafi zmienić całe życie, a wypadek może pokrzyżować wszystkie plany.

IKIGAMI to bestsellerowa seria, która w Japonii sprzedała się już w ponad 3 milionach egzemplarzy. Komiks zdobył liczne nagrody i wyróżnienia (między innymi na festiwalach: Utopiales, Festival International de la Bande Dessinée d'Angoulme, Polymanga, Japan Expo czy Le Festival du Voyageur). W 2010 roku w Polsce seria uzyskała nominacje w większości plebiscytów komiksowych. 

 


comments powered by Disqus