CoolKon już tuż tuż

Autor: borg Redaktor: Sienio

Dodane: 06-02-2007 12:21 ()


Co to jest Airsoft?

Odpowiemy na postawione w temacie pytanie jak i przedstawimy, dlaczego przebieramy się za wojsko i strzelamy 6mm plastikowymi kulkami.

Prowadzi: Procent; sobota godzina 10:00.

Pokaz Mody Militarnej

Zaprezentujemy rożne rodzaje mundurów i wyposażenia, nasi modele opowiedzą o tym, co mają na sobie. Oczywiście będzie można przymierzyć każdy z prezentowanych elementów (modele zastrzegają sobie nierozbieralnie się do naga, to tyle, w kwestii, co bardziej pomysłowych pań).

Prowadzą: Yoko Hino, Yuri; sobota godzina 12:00.

Makeup Militarny

Przyjdź, a my cię umalujemy na bóstwo... wojny i okopów. Zaznajomimy cię jak używać farb maskujących oraz nauczymy jak to robić skutecznie. W programie darmowe malowanie.

Prowadzą: Maku, Yoko Hino; sobota godzina 14:00.

Pokaz Czarnej Taktyki

CPP (Close Personal Protection) - wyprowadzenie VIPa z budynku szkoły do samochodu.

Zakładnik - dwóch tango porwało ważną osobistość i grozi zabiciem zakładnika.

Zatrzymanie podejrzanych w aucie - określonym samochodem przemieszcza się boss mafii (albo jakaś inna "gruba ryba" świata przestępczego) oraz jego szofer.

Następuje zatrzymanie samochodu i aresztowanie bandytów.Diler broni - spotyka się dwóch ludzi przy samochodzie i ma nastąpić nielegalny zakup broni palnej.

Sztuki walki - różne sposoby obrony przed nożem, pistoletem, pałką, itd.

Prowadzi: SPAT; sobota godzina 15:00.

Karcianki

Anachronism - pokaz, miniturniej

Anachronism to dość nietypowa gra karciano-planszowa, w której możemy poprowadzić do boju najsłynniejszych bohaterów historycznych i mitologicznych. Juliusz Cezar, Beowulf, Musashi Miyamoto, Czarnobrody - oni wszyscy i wielu innych czekają na godnych siebie przeciwników do pojedynku.

Prezentacja zasad, pokazowe rozgrywki, miniturniej dla chętnych.

Prowadzenie: Denoslav i Mandrake

Call of Cthulhu CCG - Turniej drużynowyPoczątek zmagań miłośników Mitów Cthulhu w wersji karcianek kolekcjonerskich. Reprezentanci kilku miast z całej Polski, trzyosobowe drużyny, niebywałe emocje.Turniej w wersji stnadard (2 graczy, system szwajcarski, decki pre-constructed, bez restrykcji, obowiązuje FAQ 1.8.), darmowy, dla wszystkich chętnych.

Prowadzenie: Mariusz "Cahir" Pyka

Call of Cthulhu CCG - Turniej indywidualny

Druga odłsona Ligi CoC 2007. Turniej indywidualny dla najlepszych zawodników z całej Poslki. Możliwość zmierzenia się z Wielkimi Przedwiecznymi jak i Mrocznymi Młodymi...Turniej w wersji stnadard (2 graczy, system szwajcarski, decki pre-constructed, bez restrykcji, obowiązuje FAQ 1.8.), darmowy, dla wszystkich chętnych.

Prowadzenie: Mariusz "Cahir" Pyka

Crystalicum KGK - nauka gry

Crystalicum to polska kolekcjonerska gra karciana. Od podstaw, dla zupełnie początkujących. Na własność dostaniesz demodeck - talię demonstracyjną (legalne karty, możesz z nich potem korzystać w normalnej grze). Jeśli zbiorą się minimum 4 osoby, odbędzie się mini-turniej (o karty się nie martw, przecież je dostaniesz!), zwycięzca otrzyma zestaw startowy dla wybranej frakcji, pozostali boostery.

Prowadzenie: Kamil "Devik" Stefaniak

Crystalicum KGK - Mistrzostwa Dolnego Śląska

Zagraj z najlepszymi, wygraj atrakcyjne nagrody!

Prowadzenie: Kamil "Devik" Stefaniak


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...