AtoMUUUówki w przedpłacie

Autor: Siman Redaktor: Siman

Dodane: 04-02-2007 20:47 ()


W sklepie Wydawnictwa Portal można już zamówić przedpremierowo najnowszą grę z serii DOBRA GRA - AtoMUUUówki.

 

AtoMUUUówki to polska edycja amerykańskiego hitu Unexploded Cows wydawnictwa Cheapass Games, jednej z najzabawniejszych i najbardziej szalonych gier amerykańskiego producenta gier karcianych i planszowych.

Gracze wcielają się tu w role biznesmenów, którzy odkryli niezwykły sposób na rozkręcenie interesu - kupują w Wielkiej Brytanii szalone krowy i wysyłają je na francuskie pola minowe, gdzie następnie je detonują. Za wysadzenie krowy - czyli rozwiązanie problemu zaminowanego pola - gracz otrzymuje od Francuzów pieniądze.

AtoMUUUówki to wesoła, momentami szalona gra „ekonomiczna", w której trzeba tanio kupować krowy i drogo je wysadzać, w której trzeba kraść cudze krowy, sabotować przeciwnika śląc na ich pastwiska krowy dywersantów. Gra, w której trzeba cały czas być czujnym i gotowym do walki o najdorodniejsze krowy.

Polska edycja gry jest wzbogacona w stosunku do oryginału o plik banknotów z wizerunkami autorów gry, dzięki czemu kupowanie krów i otrzymywanie zapłaty za ich wysadzenie jest wygodniejsze.

  • Zawartość: 12 kart talii Miast, 69 kart talii Krów, banknoty na łączną wartość 12 000 Cow Money, instrukcja.
  • Cena: 35,00

 

Źródło: Wydawnictwo Portal


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...