Weekend z „Teomachią”!

Autor: FGH Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 10-10-2012 18:31 ()


Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gier planszowych i karcianych na dwa turnieje „Teomachii”, które odbędą się w sobotę 13 października. 

 

Pierwszy z nich rozpocznie się o godz. 12:00 w Lubartowskim Ośrodku Kultury w sali nr 3. LOK znajduje się przy ulicy Lubelskiej 68. Drugi turniej odbędzie się w ramach „16. Spotkania nad planszą” w sklepie Fenix (ul. Wojska Polskiego 7) w Szczecinie o godz. 19:00.

 

To początek końca. Zmierzch bogów właśnie się zaczął. Tylko wierni wyznawcy mogą uchronić swoich panów przed upadkiem. Wciel się w jedną ze starożytnych potęg i weź udział w boskiej wojnie. Posyłaj do bitwy swoich czcicieli przeciwko hordom wyznawców przeciwnika. Zsyłaj na wroga trzęsienia ziemi i śmiercionośne pioruny, nie zapomnij jednak chronić swych wyznawców przed mocą nieprzyjaciela. Sięgnij po starożytne artefakty i wzywaj na pomoc największych herosów swojego ludu.

W czasach, które nadejdą, musisz uczynić wszystko, aby przetrwać. Nadchodzi kres starej ery i początek nowej – "Teomachii", wojny bogów, w której zwyciężysz, albo zostaniesz zapomniany na wieki.

 

"Teomachia" to gra karciana przeznaczona dla 2 osób. Każdy z graczy wciela się w jedno z bóstw pochodzących ze starożytnych mitologii. Każdy z bogów dysponuje zupełnie inną mocą, wspieraną dodatkowo przez karty mitów. Główną siłą w grze stanowią nasi wyznawcy, których będziemy posyłać do kolejnych starć z wiernymi przeciwnika. Używając kart modlitw i rozbudowując swoją talię w trakcie rozgrywki gracze będą starali się pozbawić swojego przeciwnika jego wyznawców.

 

  • Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji Teomachii. 

 


comments powered by Disqus