Robinson Crusoe - nowa planszówka od Wydawnictwa Portal

Autor: Wydawnictwo Portal Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 05-09-2012 19:03 ()


{obrazek http://www.wydawnictwoportal.pl/wp-content/uploads/2012/09/Robinson_BOX_tab0-3d-2-200x177.jpg} Wydawnictwo Portal zapowiedziało wydanie nowej gry planszowej autorstwa Ignacego Trzewiczka - Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island. 

Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island to nowa wielka gra Portalu. Tym razem porywamy was na bezludną wyspę i rzucamy w wir niezwykłych przygód, które przytrafią się grupie rozbitków! Będziecie budować szałas, palisadę, bronie, będziecie tworzyć przedmioty, będziecie starać się robić co w waszej mocy, by… by przetrwać. Będziecie szukać pożywienia, walczyć z bestiami, chronić się przed złą pogodą… 

Wciel się w rolę jednego z czterech członków załogi statku (kucharza, stolarza, odkrywcy lub żołnierza) i staw oko przygodzie. Użyj zdolności, by pomóc kompanom, przedyskutuj plan działania i wciel go w życie! 

Szukajcie skarbów. Odkrywajcie tajemnice wyspy. Realizujcie cele jednego z sześciu pasjonujących scenariuszy. Zacznijcie od budowy i podpalenia stosu drewna, by wezwać pomoc, a następnie przejdźcie do kolejnych przygód. Zostańcie egzorcystami na przeklętej wyspie. Zostańcie łowcami skarbów na wyspie wulkanów. Wcielcie się w rolę ratowników i uratujcie piękną damę, która utknęła na samotnej skale daleko od brzegu… 

Daj się porwać przygodzie! 

Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island to wspaniała gra kooperacyjna, która ożywia młodzieńcze marzenia, rozpala wspomnienia z lektury powieści Juliusza Verne’a czy Daniela Defoe. Proste reguły wspaniale komponują się z pasjonującym tematem i porywają was ku wspaniałej przygodzie. 

Przygotuj się na kolejne wspaniałe pudło ze stajni Portalu! 

 

  • Autor: Ignacy Trzewiczek

  • lustracje: Mateusz Lenart, Piotr Słaby, Michał Zieliński, Tomasz Bentkowski

  • Wiek: od 10 lat

  • Liczba graczy: 1 - 4 osoby

  • Czas gry: 60 - 90 minut 


comments powered by Disqus