TVP Rozrywka już wkrótce!

Autor: GONZO Redaktor: GONZO

Dodane: 29-01-2007 14:58 ()


Wkrótce do sieci kablowych trafi nowy kanał tematyczny produkowany przez TVP - "TVP Rozrywka". Nowy kanał ma prezentować ofertę wybranych programów rozrywkowych telewizji publicznej: od  „Spotkań z balladą" do „Turnieju młodych kabaretów". Pojawić się tam ma np. Kabaret Starszych Panów i Kabaret Mumio. W ofercie kanału mieścić się ma także piosenka literacka np. Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej. Będzie można zobaczyć również komedie, zarówno filmowe, jak i te z klasyki teatru telewizji, które wyprodukowała Telewizja Polska. Z ogłoszenia można wyczytać, że TVP Rozrywka jest otwarta także na nowych twórców:

* * *

Nowy kanał tematyczny TVP Rozrywka poszukuje kandydatów na prezenterów i showmanów. Szukamy ludzi z inwencją, inteligencją, poczuciem humoru i niekonwencjonalnymi pomysłami na siebie. Dobra dykcja i prezencja mile widziane, ale jako dodatek. Chcemy stworzyć telewizję, jakiej jeszcze nie było. Dlatego nie szukamy kopii Krzysztofa Ibisza albo Magdy Mołek. Chętnych prosimy o przysyłanie próbek swojej twórczości (krótkie formy monologowe - tzw. stand-up comedy lub prezenterskie) na DVD lub VHS na adres:

TVP ROZRYWKA

ul. Woronicza 17

00-999 Warszawa pokój 1222 bl. A

Kabareciarze tworzący krótkie filmy satyryczne! Chętnie kupimy także prawo do emisji najlepszych nadesłanych filmów w naszym kanale. Warunek - jakość cyfrowa.

***

źródło: dobryhumor.pl oraz wirtualnemedia.pl


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...