Star Force - wieści konwentowe

Autor: MR Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 25-08-2012 01:02 ()


{obrazek http://starforce.eu/images/rozne/sf2012.png} W tym roku, podobnie jak 2 lata temu, ogólnopolski zlot miłośników Gwiezdnych wojen odbędzie się 8 września w Bydgoszczy. 

Miejscem tegorocznej edycji zlotu będzie ponownie Centrum Kongresowe Opera Nova i teren urokliwej Wyspy Młyńskiej. Czwarta edycja Starforce będzie gościć dwóch gości specjalnych: Nicka Gillarda i Dermota Crowleya. 

 

Konkurs pokazów walk 

Wszystkich amatorów walki mieczem świetlnym zapraszamy do atrakcyjnego konkursu z równie atrakcyjnymi nagrodami. Zadanie jest proste: pojedynczo lub w grupach, każdy z was może przygotować krótki, maksymalnie 5-cio minutowy pokaz walki mieczem świetlnym. Sędzia będzie sam Nick Gillard, choreograf walk we wszystkich częściach nowej trylogii Gwiezdnych Wojen.

Wszelkie używane podczas konkursu oręża muszą jedynie imitować prawdziwą broń. Uczestnicy sami przywożą miecze lub informują nas o ilości potrzebnego sprzętu na adres ender1701d@gmail.com, wtedy broń zostanie dostarczona przez organizatorów. Wiek uczestników od 2 do 112 lat.

Jeżeli wasz pokaz odbywa się przy muzyce prosimy o przysłanie utworu do nas na adres ender1701d@gmail.com lub dostarczenie bezpośrednio przed konkursem na pendrivie.

Zapraszamy do zmagań pod okiem mistrza!

 

Konkurs strojów

Jednym z barwniejszych elementów, które wyróżniają miłośników Gwiezdnych wojen są ich fantastyczne stroje. Do Bydgoszczy ponownie zawitają legioniści z organizacji Polish Garrison i Eagle Base, lecz to nie oni będą bohaterami konkursu strojów, który odbędzie się na scenie na Wyspie Młyńskiej.

Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy wszystkie dzieci do 14. roku życia, które będą chciały zaprezentować się we własnych strojach pochodzących z uniwersum Gwiezdnych wojen. Mogą to być stroje inspirowane filmami kinowymi, animowanymi, grami komputerowymi, a nawet komiksami.

Surowymi jurorami będą starsi koledzy ze wspomnianych wcześniej organizacji kostiumowych. Kto wie czy za kilka lat nie dołączą do nich uczestnicy bydgoskiego konkursu.

Na zwycięzców konkursu czekają wspaniałe nagrody ufundowane m.in. przez firmę LEGO.

 

Turniej miniaturkowy

Wszystkich pasjonatów bitewnych zmagań w Star Wars Miniatures zapraszamy do games roomu, gdzie kilka stołów zostanie przeznaczonych na rozgrywki w właśnie te grę. Fani posiadający swoją armię będą mogli mierzyć się w gwiezdno wojennych potyczkach w turnieju z nagrodami.

Będzie można korzystać z wirtualnych dodatków stworzonych przez międzynarodowy komitet graczy zrzeszony na SWMGamers.com. Limit punktowy składów to 150 punktów.

Zgłoszenia można przesyłać na adres ender1701d@gmail.com, w ostatniej chwili można będzie się dopisać w pierwszej godzinie funkcjonowania games roomu, ale pamiętajcie, że o uczestnictwie w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapraszamy do udziału w bitewnych zmaganiach! 

 


comments powered by Disqus