Star Force pod patronatem Paradoksu

Autor: Spider Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 17-08-2012 00:13 ()


{obrazek http://starforce.eu/images/rozne/sf2012.png} W tym roku, podobnie jak 2 lata temu, ogólnopolski zlot miłośników Gwiezdnych wojen odbędzie się 8 września w Bydgoszczy. 

Miejscem tegorocznej edycji zlotu będzie ponownie Centrum Kongresowe Opera Nova i teren urokliwej Wyspy Młyńskiej. Czwarta edycja Starforce będzie gościć dwóch gości specjalnych: Nicka Gillarda i Dermota Crowleya. 

{obrazek http://starforce.eu/images/rozne/top1.jpg}  

Nick Gillard - kaskader i koordynator, opracował styl walki na miecze świetlne i wszystkie pojedynki w trzech nowszych epizodach Gwiezdnych Wojen, I-III. Jednym z pierwszych filmów przy którym pracował była „Nowa nadzieja”. Zagrał małą rolę w „Zemście Sithów” jako Rycerz Jedi Cin Drallig, którego pokonuje Darth Vader. 

Dermot Crowley - urodzony w Irlandii aktor, występuje w filmach, telewizji i na scenie. Na świecie najlepiej znany z roli generała Crix Madine w filmie Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi. Pojawił się w takich filmach jak: „Ośmiorniczka”, „Syn Różowej Pantery”, czy „Babel”. Od wielu lat współpracuje z brytyjską i irlandzką telewizją, ostatnio w serialu „Luther”.

 

 


comments powered by Disqus