Star Wars Antologia Fanów 2010-2011

Autor: Jedi Nadiru Radena Redaktor: Motyl

Dodane: 10-03-2012 20:43 ()


Star Wars Antologia Fanów 2010-2011 to blisko stustronicowy zbiór felietonów, zestawień, recenzji, galerii, prezentacji i rozmaitych innych przejawów fanowskiej twórczości. Do jego powstania przyłożyli się zarówno pojedynczy fani, jak i redaktorzy dużych polskich portali oraz członkowie organizacji gwiezdnowojennych.

W siedmiu działach tematycznych, poświęconych najróżniejszym obszarom starwarsowego świata (filmy, książki, gry, fandom i inne), przyglądamy się – niekiedy z troską, czasem z podziwem, a zwykle z humorem i autoironią – najważniejszym wydarzeniom Star Wars ostatnich dwóch lat. Nie samym jednak tekstem człowiek żyje, można więc też nacieszyć oko zdobiącymi Antologię minikomiksami i grafikami, zarówno licencjonowanymi, jak i fanowskimi. Każdy fan, mniej lub bardziej zaangażowany w opowieści z uniwersum George’a Lucasa, starszy i młodszy, powinien znaleźć dla siebie coś miłego.

Przygotowana przez fanów dla fanów, Star Wars Antologia Fanów 2010-2011 będzie dostępna całkowicie za darmo w postaci pliku PDF, jednak w odróżnieniu od poprzedniej edycji z 2009 roku (se-extreme.com), będzie ją można także zdobyć w limitowanej wersji papierowej. Choć nie będzie dostępna w sprzedaży, otrzymać ją będzie można jako nagrodę w jednym z kilku organizowanych lub współorganizowanych przez nas konkursów.

 

Pierwszy odbędzie się podczas oficjalnej premiery Star Wars Antologii Fanów 2010-2011, która będzie miała miejsce w sobotę 24 marca o godzinie 12:00 na poznańskim konwencie fantastyki Pyrkon 2012. Po krótkiej prezentacji projektu, zaprosimy wszystkich do wzięcia udziału w bardzo nietypowym konkursie z udziałem twórców zbioru. Do rozdania mamy aż 5 egzemplarzy Star Wars Antologii Fanów. Warto się o nie postarać, bo druga taka okazja obejrzenia i wygrania ich „na żywo” już się nie przytrafi!

Premiera elektronicznej wersji Star Wars Antologii Fanów nastąpi półtora tygodnia później, 5 kwietnia.

 


comments powered by Disqus