Konkurs na opowiadanie "Apokalipsa".

Autor: Redakcja Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 17-01-2012 08:12 ()


 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na opowiadanie zatytułowanym „Apokalipsa".

Można w nim będzie wygrać interesujące nagrody książkowe. Aby wziąć udział w konkursie, do dnia 29 lutego 2012 roku należy wysłać na adres: krzysztof.ksieski(at)gmail.com opowiadanie, w którym tematycznie nawiązujące do apokalipsy. Koniec świata może być interpretowany zarówno dosłownie, jak i metaforycznie – wybór zależy od Was!

 

Teksty mogą być w dowolnej konwencji: horroru, fantasy, science fiction, historii alternatywnej czy main streamu. E-mail poza opowiadaniem powinien zawierać dane adresowe autora i być zatytułowany: „Apokalipsa – opowiadanie konkursowe”. Tekst musi zmieścić się w przedziale 15 - 50 tysięcy znaków (ze spacjami). Jedna osoba może wysłać tylko jedno opowiadanie, które weźmie udział w konkursie. Nie przewidujemy ograniczeń wiekowych dla uczestników konkursu.

 

Prace będą oceniane przez jury, wyznaczone przez redakcję Paradoksu. Trzy najlepsze opowiadania zostaną nagrodzone, być może uhonorujemy również niektóre teksty wyróżnieniem. Najwyżej oceniane opowiadania zostaną opublikowane na naszym serwisie. Biorąc udział w niniejszym konkursie, uczestnik wyraża zgodę na publikację jego opowiadania na serwisie Paradoks.

 

Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości w ciągu miesiąca od zakończeniu konkursu. W przypadku dużej ilości prac, termin ten może zostać wydłużony.

 

 

 

 

 

Fundatorem nagród jest wydawnictwo Rebis


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...