"The Old Republic - Zaginione słońca" - zapowiedź

Autor: Egmont Redaktor: Ludwik

Dodane: 03-12-2011 14:56 ()


 

 

Star Wars Komiks Extra 4:

The Old Republic - Zaginione słońca

Tłumaczenie: Jacek Drewnowski

Druk: kolor

Oprawa: miekka

Format: 170x260 mm

Stron: 132

Cena: 14,99 zł

Wydawnictwo: Egmont

Data wydania: 13.12.2011

 

 

 

Numer 4/2011 został wydany z okazji premiery sieciowej gry role-playing dla wielu graczy - "The Old Republic", wydarzenia od dawna wyczekiwanego zarówno przez fanów Star Wars, jak i społeczność graczy.

W piśmie znajdzie się nie tylko powiązany z grą 110 stronicowy komiks "Zaginione słońca", lecz także materiały redakcyjne na temat gry oraz historii świata Gwiezdnych Wojen.

 

Sam komiks ukazuje ów świat w czasach Starej Republiki, ponad 3640 lat przed zniszczeniem Gwiazdy Śmierci przez rebeliantów, stosunkowo niedługo po wydarzeniach ukazanych w komiksowej serii Rycerze Starej Republiki (siódmy tom serii trafi do sprzedaży w styczniu). Theron Shan, syn mistrza Jedi, nie poszedł w ślady ojca, lecz został agentem Służby Informacji Strategicznej. Pracuje dla Republiki Galaktycznej, która po wyniszczającej wojnie zawarła pokój z Imperium Sithów. Sithowie otrzymali na podstawie traktatu kilka planet. Wygląda na to, że imperialnej, trudno dostępnej części przestrzeni kosmicznej dzieją się rzeczy, które mogą zagrozić całej galaktyce...  


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...