„Gwiezdne wojny: Wojny Klonów” sezon 2 - okładki DVD

Autor: Galapagos Films Redaktor: Motyl

Dodane: 25-10-2011 16:06 ()


 

Wielki powrót do „bardzo odległej” galaktyki...

 „GWIEZDNE WOJNY:

WOJNY KLONÓW, sezon 2”

 

Kompletny sezon drugi serialu na DVD już od 18 listopada

 

Po raz pierwszy na DVD drugi sezon animowanej sagi

znanej z anteny Cartoon Network..

Opowieść o konflikcie, który zmienił losy Galaktyki.

Nowa jakość w trójwymiarowej animacji komputerowej.

 

 

DAWNO, DAWNO TEMU W ODLEGŁEJ GALAKTYCE...

 

„Gwiezdne wojny” to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George’a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu „Gwiezdne wojny: Wojny Klonów”. 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.  Szukajcie w sklepach już od 18 listopada!

 

Animowany komputerowo, trójwymiarowy serial „Gwiezdne wojny: Wojny Klonów” to najnowsza produkcja George’a Lucasa osadzona w uniwersum znanym z sześciu filmów kinowych, dziesiątków powieści i setek komiksów. Zaplanowany na co najmniej sto odcinków cykl opowiada o przygodach Anakina Skywalkera i jego mistrza Obi-Wana Kenobiego podczas tytułowej Wojny Klonów, przełomowego konfliktu, który na zawsze odmienił historię Galaktyki.

Akcja „Wojen Klonów” rozgrywa się pomiędzy II i III epizodem „Gwiezdnych wojen”. Galaktyka jest pogrążona w wojnie i wiele wskazuje na to, że jej zwycięzcami okażą się Separatyści oraz ich armia droidów. Mimo zaangażowania rycerzy Jedi starających się przywrócić porządek w Galaktyce, kolejne systemy dostają się pod panowanie Ciemnej Strony Mocy.

Drugi sezon serialu „Gwiezdne wojny: Wojny Klonów” opowiada o dalszych przygodach Anakina Skywalkera i jego mistrza Obi-Wana Kenobiego. Wojna z Separatystami trwa w najlepsze i nawet mimo zaangażowania rycerzy Jedi szala zwycięstwa zaczyna niebezpiecznie przechylać się na ich stronę.

Cad Bane, najniebezpieczniejszy łowca nagród w Galaktyce włamuje się do Świątyni Jedi skąd wykrada cenny Jedi Holokron, dzięki któremu będzie mógł zrealizować swój plan porwania dzieci posiadających galaktyczną moc i przeszkolenia ich tak by przeszły na ciemną stronę mocy. Niebezpiecznego zadania odzyskania Holokronu podejmują się Ahsoka, Mace Windu i Obi-Wan.

Wojownicy Jedi będą musieli również stawić czoła nieśmiertelnym wojownikom na planecie Geonosis i uchronić Galaktykę przed plagą pasożytów kontrolujących umysły. Po raz kolejny zmierzą się również ze złowrogim generałem Grievousem, który tym razem porwie i użyje jako zakładnika potężnego Mistrza Jedi Eetha Kotha.

Bohaterowie będą musieli spróbować swoich sił także w walce z młodym Bobą Fettem, który chcąc pomścić śmierć swojego ojca tworzy armię bezwzględnych najemników i na ich czele rozpoczyna krucjatę przeciwko Wojownikom Jedi.

 

 

 

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...