Książki Star Wars z Egmontu

Autor: Egmont Redaktor: Ludwik

Dodane: 18-09-2011 12:11 ()


Właśnie na rynku ukazały się 3 rewelacyjne książki Egmontu, których po prostu nie może zabraknąć w Waszej domowej kolekcji komiksów, książek i gadżetów Star Wars.

 Oto one:

 

Darth Vader: Kronika rekonstrukcji 3D

Na kolejnych stronach dokładnie omówiono elementy systemów cybernetycznych i biologicznych Dartha Vadera. Każdy system przedstawiono szczegółowo na specjalnym przekroju. Po zamknięciu książki przekroje nakładają się na siebie, tworząc trójwymiarowy model budzącego grozę Mrocznego Lorda Sithów. Stań się świadkiem narodzin Lorda Vadera!

 

 

 

The Clone Wars: Encyklopedia postaci

Ta bogato ilustrowana encyklopedia postaci Star Wars to prawdziwa gratka dla fanów serii. Poznaj rycerzy Jedi, lordów Sithów, łowców nagród, żołnierzy klonów i wiele innych postaci. Dowiedz się wszystkiego o ulubionych bohaterach i ich najgorszych wrogach toczących zmagania o los galaktyki. Wspaniała zabawa dla dzieci i rodziców, która poszerzy waszą wiedzę o świecie Gwiezdnych Wojen.

 

 

The Clone Wars: Wielka kolekcja naklejek

Dzięki wielkiej kolekcji naklejek-odklejek będziesz mógł odtworzyć swoje ulubione sceny i bitwy z wojen klonów. Przemierzaj wszechświat Star Wars z bohaterami Jedi - Anakinem i Ahsoką. Poznaj złoczyńców, kosmitów, droidy, statki kosmiczne i broń z odległej galaktyki. W środku znajdziesz ponad 600 naklejek, którymi możesz zilustrować książkę lub ozdobić swoje ulubione przedmioty.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...