Buty z Powrotu do przyszłości II w sprzedaży?

Autor: Spider Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 08-09-2011 22:35 ()


{obrazek http://img31.imageshack.us/img31/6001/9d5de39729orh300w300bac.jpg} W sieci pojawił się krótki filmik prezentujący magazynowe półki zapełnione butami marki Nike. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie model obuwia - ten sam, który nosił Marty McFly w II części Powrotu do przyszłości.

Gdy w 1989 roku oglądaliśmy Powrót do przyszłości 2, zapewne z zapartym tchem podziwialiśmy wspaniałe wynalazki dostępne w 2015 roku, w którym działa się akcja filmu. Samozapinające się buty, antygrawitacyjne deskorolki, zmieniające rozmiar kurtki, latające samochody, no i oczywiście nieśmiertelny wehikuł czasu, czyli DeLorean napędzany plutonem lub skórkami z bananów...

Tymczasem rok 2015 tuż, tuż, a widzianych na ekranie wynalazków próżno szukać w sklepach czy na ulicach. Ale jest iskierka nadziei - użytkownik DocEmmettBrown88 umieścił w serwisie YouTube filmik, na którym możemy zobaczyć samozapinające się buty Nike Air Mags - takie same, jakie nosił główny bohater niezapomnianej trylogii.

Ponieważ firma Nike posiada patent na tego typu obuwie, pozwala nam to wierzyć, że filmik nie jest żartem i że wkrótce zobaczymy samozapinające się buty na sklepowych półkach.

Wspomniany wyżej filmik znajdziecie tutaj.

 

Źródło: www.trustedreviews.com


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...