B.A.K.A.Y2K11 - kolejne informacje

Autor: Usagi Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 24-08-2011 23:54 ()


{obrazek http://baka.swat.pl/files/litejazz_logo.png} Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmiku reklamującego tegoroczną edycję konwentu B.A.K.A.!

Filmik dostępny jest na kanale YouTube, lecz polecamy zdecydowanie bardziej ściągnąć go na dysk (stąd i oglądać bezpośrednio, gdyż na YT trochę się tnie oraz obraz traci na jakości.

Tutaj znajdziecie również kilka zdjęć z zombie, które powstały podczas kręcenia filmiku.Tym samym zachęcamy serdecznie do przebrania się pod konwencję na tegoroczną edycję konwentu! Podobno wielu z nas to zombie… gdy rano wstają po nieprzespanej nocy ;)

Pragniemy również poinformować, iż na tegorocznej Bace swoją premierą zaszczyci nas telewizja internetowa AltBay.tv! AltBay.tv to nie tylko wirtualna rzeczywistość, lecz również  prawdziwi ludzie - ekipa z krwi i kości, pełna energii oraz pasji. Dlatego też w dzień premiery, czyli 24 września, będziecie mogli spotkać ekipę telewizji na konwencie B.A.K.A. 2k11. Przedstawiciele telewizji nie będą bynajmniej anonimowymi konwencyjnymi zombie - w planach wiele atrakcji oraz konkursów z nagrodami i projekcje premierowych materiałów video - wszystko to w specjalnie dla Was przygotowanym "AltBay Room". Rzecz jasna, to tylko formalne atrakcje – w rzeczywistości poza nimi będzie to idealna okazja aby zintegrować się z ekipą, porozmawiać o planach, pomysłach... kto wie, może i Ty dołączysz do AltBay.tv!

Stronę konwentu znajdziecie pod tym adresem.

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...