Star Wars Komiks 8/2011 - Darth Vader. Cena władzy

Autor: Egmont Redaktor: Motyl

Dodane: 08-08-2011 18:05 ()


 Już 17 sierpnia do sprzedaży trafi najnowszy numer Star Wars Komiks. Zapraszamy do zapoznania się z okładką i opisem miesięcznika.

 

 

 

Star Wars Komiks, Nr 08/2011

Scenariusz i rysunki: różni autorzy

Przekład: Zbyszek Grzędowicz,

Maciek Drewnowski

Oprawa: miękka

Objętość: 48 stron

Format: 170x260 mm

Cena: 6,50 zł

ISSN: 1899-4881-08

EAN: 977189488361

 

 

KIEPSKI INTERES

Głównym bohaterem opowieści jest Vilmarh Grahrk, przemytnik i najemnik z rasy Devaronian. To on odegrał niechlubną rolę w wydarzeniach ukazanych w komiksie Rada Jedi: Działania wojenne („Star Wars Komiks Wydanie Specjalne” 2/2011). Wtedy się ulotnił, a teraz powrócił, by odebrać dług od Watta – tego samego, który jeszcze niedawno był właścicielem małego niewolnika, Anakina Skywalkera.

 

UGRYZIONY

Akcja historii toczy się w czasie filmu Nowa nadzieja. Sokół Millennium zdołał uciec przed imperialnym pościgiem i jeszcze nie trafił na Gwiazdę Śmierci. Obi-Wan Kenobi relacjonuje Hanowi Solo wydarzenia sprzed ponad trzydziestu lat, kiedy to jeszcze jako padawan wraz ze swoim mistrzem Qui-Gonem spotkał Aurrę Sing. 

 

CENA WŁADZY

Komiks rozgrywa się osiem miesięcy po zniszczeniu pierwszej Gwiazdy Śmierci przez rebeliantów i opowiada o jednej z wielu misji Dartha Vadera. Wierny pomocnik imperatora Palpatine’a udaje się tym razem na planetę Tiss’sharl na Zewnętrznych Rubieżach, by z jej gadokształtnymi mieszkańcami omówić ważną dla Imperium sprawę. Rzecz w tym, że na Tiss’sharl ścierają się różne interesy.

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...