B.A.K.A. Y2K11 - konwentowe wieści

Autor: Usagi Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 07-08-2011 19:16 ()


{obrazek http://baka.swat.pl/files/litejazz_logo.png} Zapraszamy do zapoznania się z wiadomościami dotyczącymi konwentu B.A.K.A. która to odbędzie się w dniach 24-25 września 2011 roku we Wrocławiu.

Zniżki

Na stronie konwentu w dziale „Cena i zniżki” pojawiły się informacje dotyczące zniżek udzielanych na tegorocznej edycji konwentu. Ceny wejściówek zostaną podane pod koniec sierpnia/początek września.

Atrakcje

Ze względu na Wasze prośby o przesuniecie terminu zbierania atrakcji – przesunęliśmy go na 15 sierpnia. Możecie, więc jeszcze przez najbliższe 8 dni zgłaszać atrakcje na adres atrakcje[małpa]baka.swat.pl Również do dnia 15 sierpnia zgłaszać można atrakcje z działu RPG/LAPRy pod adres bakafantastyka[małpa]gmail.com. Niedługo będzie można zgłosić chęć pomocy na konwencie w formie helpera.

Konkurs!

Wraz z redakcją portalu A-G-W.info zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie "O moim pierwszym spotkaniu z zombie". By zdobyć nagrody należy napisać krótkie opowiadanie (minimum połowa strony A4) "O moim pierwszym spotkaniu z zombie" i wysyłać je na adres agwinfo@o2.pl w tytule wpisując: "Konkurs BAKA - nick z a-g-w.info" np. "Konkurs BAKA - Jui" Do wygrania: za miejsce 1sze - wejściówka na konwent. Za miejsce 2gie - nagroda na konwencie (będzie dostępna na miejscu, na "stoliku z nagrodami"). Konkurs trwa do 23 sierpnia.

Cosplay

Na sam koniec (choć nie mniej istotny) Cosplay! Ruszają zapisy na najbardziej pożądany konkurs każdego konwentu. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 19 września pod adresem cosplay[małpa]armand.net.pl Przed zgłoszeniem uczestnictwa w Cosplay, należy zapoznać się z jego regulaminem dostępnym na stronie konwentu, oraz poprawnie wypełnić formularz zgłoszenia (dostępny jako załącznik na stronie konwentu) osobno dla scenki oraz prezentacji stroju. Jednocześnie pragnę rozwiać wszelkie wątpliwości zapewniając ,iż tegoroczna edycja konwentu nie jest żadnym trollem czy żartem lecz jak najbardziej rzeczywistym wydarzeniem, które odbędzie się w dniach 24-25 września we Wrocławiu! Oczywiście serdecznie zapraszamy.

Stronę konwentu znajdziecie pod tym adresem.

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...