Zaproszenie na konwent B.A.K.A. Y2K11

Autor: Usagi Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 19-07-2011 00:16 ()


{obrazek http://baka.swat.pl/files/litejazz_logo.png} Zapraszamy serdecznie do Wrocławia na kolejną edycję konwentu B.A.K.A. która to odbędzie się w dniach 24-25 września 2011 roku przy ulicy Młodych Techników 58 w Zespole Szkół Nr 18.

Informacje dotyczące konwentu pojawiać się będą na bieżąco na jego stronie internetowej oraz na Twitterze, jak i portalu Facebook.  W programie wiele konkursów, ciekawe panele tematyczne, różnego rodzaju warsztaty, turnieje i pokazy. Dla tych, co lubią poszaleć na matach – DDR oraz PIU. Nadmiar adrenaliny wyładujecie w sali z konsolami, miłośnicy śpiewu zedrą sobie gardła przy UltraStarze. Dla tych co jednak wolą słuchać – trochę mixu muzycznego. Tym razem otwieramy się na inne działy dźwięków, od J-rocka, poprzez J-pop, chiński pop aż do koreańskiego grania. Fani kart i kartoników znajdą coś dla siebie w sali z grami planszowymi. Oczywiście nie zabraknie różnego rodzaju projekcji oraz AMV. Jak zawsze miłośników przebieranek zapraszamy do wzięcia udziału w cosplayu.

 

Konkurs

W tym momencie startuje pierwszy konkurs tegorocznej edycji konwentu B.A.K.A. - Zombiakowo-militarny konkurs AMV. Prace przesyłać można przez cały czas, również podczas konwentu można składać je w sali Chillout (najpóźniej na dwie godziny przed planowym rozpoczęciem rozstrzygnięcia konkursu). Zachęcamy do przesyłania prac przed 22 września 2011 - unikniecie wtedy wszelkich problemów technicznych jakie mogłyby wyniknąć podczas zgłaszania klipu na ostatnią chwilę. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w sobotę, 24 września wieczorem na głównej sali. Klipy oceniać będzie publiczność jak i trzyosobowa komisja. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z regulaminem konkursu AMV.

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...