Konkurs literacko-rysunkowy Star Wars Universe

Autor: Jedi Nadiru Radena Redaktor: Motyl

Dodane: 16-03-2011 23:11 ()


Twórcy nadchodzącej wielkimi krokami gry przeglądarkowej Star Wars Universe: The Dawn of Heroes (sw-extreme.com) zapraszają Was do udziału w specjalnym Konkursie literacko-rysunkowym na najlepszy gwiezdny myśliwiec, w którym do wygrania jest kilka nagród.

Waszym zadaniem jest stworzyć intrygującą, niezwykłą, acz niekoniecznie spektakularną (choć może i taka być) historię gwiezdnego myśliwca, który należy do Waszej postaci, i którym przyjdzie Wam kiedyś toczyć boje w Star Wars Universe. Do historii trzeba także dodać przynajmniej jedną ilustrację opisywanego myśliwca.

 

Konkurs trwa do 11 kwietnia, historia gwiezdnego myśliwca nie może przekroczyć limitu 3000 słów i musi spełnić kilka warunków, które wyszczególniliśmy w regulaminie konkursowym (konkurs opisowy). W konkursie wyłonimy 3 równoprawnych zwycięzców, a każdy z nich otrzyma, oprócz nagród rzeczowych, jedyny w swoim rodzaju awatar dla postaci w Star Wars Universe (przykłady na poniższym obrazku) oraz unikatowy, grywalny model 3D opisanego myśliwca, którzy zostanie sporządzony na podstawie ilustracji.

 

 

Nasz konkurs jest wspaniałą okazja dla wszystkich fanów - i nie tylko fanów; głęboka znajomość realiów Star Wars wcale nie jest konieczna - by zaprezentować swój talent literacki i graficzny, zaskoczyć czytelników oryginalnością, jakiej tak często w Gwiezdnych wojnach brakuje i jednocześnie dodać coś od siebie do gry Star Wars Universe. Niech wygra najlepszy i niech Moc będzie z Wami!


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...