Zapraszamy na Magnificon

Autor: S_p_i_d_e_r Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 15-03-2011 17:14 ()


{obrazek http://miohi.pl/magni9/Amor_Azul/magni9.jpg} Zapraszamy na mangowy konwent Magnificon IX, który odbędzie się w Krakowie w dniach 16-17 kwietnia. Nasz serwis jest patronem imprezy.

Mamy prawdziwą przyjemność zaprosić Was na największe mangowe wydarzenie roku czyli dziewiątą edycję Magni! Od lat wiosna w Krakowie zaczyna się ekscytująco, tysiące fanów, setki godzin paneli, konkursów, warsztatów i pokazów, a od niedawna emocje podnoszą także polskie eliminacje do konkursu EuroCosplay. W tym roku czeka na Was jeszcze więcej niesamowitych atrakcji. Dla fanów J-rocka czekają dwa niesamowite koncerty: Japońska gwiazda Nana Kitade (impreza towarzysząca) oraz Shiro Room.  Zapraszamy do świata mangi, anime, gier tradycyjnych, muzycznych, elektronicznych a także w wielką podróż na daleki wschód, tam gdzie wschodzi słońce i kwitnie Sakura!

 

Ruszyła rezerwacja biletów

Od dziś możecie kupować wejściówki i koszulki konwentowe. Zapraszamy również do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie dowiecie się o konkursach w których można wygrać darmowe bilety. Rezerwacje potrwają do 3 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Polecamy również korzystanie z konwentowych Mangobusów (możliwość zgłoszenia chęci przejazdu podczas rezerwacji biletu) czyli taniego transportu na konwent i z powrotem z Twojego miasta.

 

Cosplayowy LipDub na Magnificonie!

Po raz pierwszy w historii nagrany zostanie konwentowy LipDub, którego uczestnikami będą Cosplyerzy z całej Polski! Klip będzie kręcony do tego utworu i zostanie zrealizowany przez znanego z konwentowych reportaży i nagrań Rieeka. Całość zrealizowana zostanie w Magnificonowej szkole przy ulicy Strąkowej 3A w nocy z piątku na sobotę. Już teraz można zgłaszać swoje uczestnictwo pod adresem: lipdub(małpa)miohi.pl gdzie zainteresowani Cosplayerzy mogą wysyłać swoje dane oraz postać, w którą chcieliby się wcielić na nagraniu. Stroje mogą być wcześniej prezentowane i nie muszą uczestniczyć w konkursie Cosplay/EuroCosplay na Magnificonie IX. W związku z tym, w tym roku konwentowicze nie będą mieli możliwości nocowania z piątku na sobotę na terenie szkoły. Wyjątkiem będą uczestnicy konkursu Cosplay/EC oraz LipDuba, twórcy atrakcji, osoby udostępniające sprzęt oraz oczywiście organizatorzy, helperzy i wystawcy. Dzieło będzie miało swoją premierę już na konwencie. Serdecznie zapraszamy!

 

Konwentowe wystawy

Oczywiście to dopiero początek atrakcji, które czekają na Was na tegorocznym Magni! Już teraz zapraszamy do współtworzenia konwentowych wystaw: Corocznej Magnificonowej Wystawy Dollfowej oraz zupełnie nowej wystawy polskich rysowników. Jeśli chcesz pokazać światu siebie i swoje prace zgłoś się już teraz na nasz konwentowy wernisaż. Szczegóły projektów jak i wiele innych informacji znajdziecie na stronie Magni.

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...