24 h ze sztuką

Autor: Gabinet Wyobraźni Redaktor: Motyl

Dodane: 14-03-2011 23:27 ()


Masz wrażenie, że sztuka staje się pewnego rodzaju tabu? Inicjatywa "24 h ze sztuką" jest odpowiedzią na to zjawisko. Ma na celu promocję indywidualnej twórczości, własnych badań i poszukiwań.

Punkty programu będą odbywały się nieprzerwanie przez 24 godziny - od 12.00 do 12.00. Równolegle będą trwały godzinne wykłady i dwugodzinne warsztaty - dla wszystkich, którzy są zainteresowani tematyką, chcieliby nabyć lub zaprezentować s...woje umiejętności, dowiedzieć się czegoś interesującego z zakresu teorii sztuki, działać praktycznie lub po prostu spędzić czas w dobrej, twórczej atmosferze. Chcemy także, aby w naszym programie było miejsce na spontaniczne decyzje. Z tego względu wprowadziliśmy "nocny dyżur" w wyposażonej w materiały plastyczne sali warsztatowej. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy kto zapragnie włączyć się w naszą imprezę znajdzie w niej przestrzeń dla siebie.

Termin 2 - 3 kwietnia jest bodźcem do otrząśnięcia się z zimowego snu. Cała Chatka Żaka zostanie twórczo opanowana - paleta wyboru zostanie urozmaicona przez spektakle i warsztaty Lubelskiego Collage'u Teatrów Studenckich. Symbolicznie połączymy obie imprezy wykonując wspólny collage na korytarzu Chatki.

Zapraszamy!

2 - 3 kwietnia 2010, ACK Chatka Żaka, Radziszewskiego 16, Lublin.

Organizator: Pracownia Działań Plastycznych ACK Chatka Żaka. Współorganizatorami i współtwórcami programu są: Koło Historyków Sztuki KUL, Koło Naukowe Teatrologów KUL, "Gabinet Wyobraźni" Lubelskiego Stowarzyszenia Miłośników Fantastyki Cytadela Syriusza


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...